Kviečiame į individualias konsultacijas su mados dizaino ekspertu – Alessandro Maria Ferreri (Italija)

Kviečiame į individualias konsultacijas su mados dizaino ekspertu – Alessandro Maria Ferreri (Italija)

Renginio laikas

2023 rugsėjo 12
15:00 - 18:00

Renginio vieta

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai
T. Kosciuškos g. 30, Vilnius

Loading Map....

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su Vilniaus dailės akademija ir Dizaino inovacijų centru bei Lietuvos ambasada Italijoje, kartu su Enterprise Europe Network rugsėjo 12-13 d. kviečia Lietuvos dizainerius ir kitus mados industrijos atstovus į susitikimus su Italijos mados dizaino ekspertu Alessandro Maria Ferreri (Milanas).

Rugsėjo 12 d. 15.00-18.00 val., Vilniaus PPAR, Kosciuškos 30, II a. kviečiame registruotis į individualias konsultacijas (anglų kalba) su Italijos ekspertu. Vienai konsultacijai numatytas laikas iki 30 min. 

Konsultacijos skirtos: Lietuvos mados industrijos atstovams (dizaineriams ir mados bei tekstilės sektoriaus įmonėms) suteikti daugiau žinių apie prekinių ženklų kūrimą ir sėkmingą vystymą, efektyvų išteklių panaudojimą ir gamybinės grandinės sukūrimą ir plėtimą, padėti įsitraukti į Italijos mados rinką, užmegzti kontaktą ir bendradarbiauti, dalyvaujant konkursuose, parodose. B2B individualaus susitikimo metu Italijos ekspertas įvertintų jūsų verslo modelio kokybę bei pasidalintų įžvalgomis ir patarimais, kaip pagerinti verslo poziciją rinkoje.

Vietų skaičius labai ribotas. Tik išankstinė REGISTRACIJA.

Konsultacijos kaina: 50 EUR + PVM.

***

Rugsėjo 13 d. 11.00-12.40 val., Vilniaus dailės akademijoje Maironio g. 3, vyks atvira paskaita (anglų kalba) specialiame „Jaunojo dizainerio prizas“ konkurso renginyje Design Talks. Pranešimus skaitys Alessandro Maria Ferreri ir kiti konkurso komisijos nariai. Daugiau informacijos apie Jaunojo dizainerio prizo konkursą http://jdp.lt.


Design Talks renginys nemokamas, tačiau vietų kiekis yra ribotas, todėl būtina išankstinė registracija. Susidomėjusius prašome susisiekti: deimante.vilcinskaite@cci.lt arba tel. +370 616 79552.

***

Plačiau apie Italijos mados dizaino ekspertą:


The Style Gate veikla ir projektai

https://www.thestylegate.com/ 

Daugiau nei 20 metų su prabangos prekėmis dirbantis Alessandro Maria Ferreri yra sukaupęs įvairios patirties – nuo darbo Jungtinėse Tautose Niujorke iki vadovaujančių pareigų su garsiausiais prabangos prekių ženklais, tokiais kaip Jean Paul Gaultier, „Marni“, „Maison Margiela“, „Dsquared2“, Vivienne Westwood, Marc Jacobs ir kt. 

Iš Turino kilęs inžinierius daug metų dirbo pasaulinio mados konglomerato „Aeffe Group“ generaliniu direktoriumi Azijoje, vėliau ketverius metus ėjo mažmeninės prekybos ir pardavimų direktoriaus pareigas Jean Paul Gaultier (kai šis prekės ženklas priklausė „Hermès“). 2008 m. jis grįžo į gimtąją Italiją, tapdamas prestižinių „Etro“ namų pardavimų direktoriumi.

Penkerius metus dirbęs su šimtais pasaulinių prekės ženklų, Ferreri tapo kito mados kūrėjo Renzo Rosso „Staff International“ (OTB Luxury Division) prekybos direktoriumi, atsakingu už platinimo ir produktų strategiją.

Alessandro Ferreri, kuris laiko save pasaulio piliečiu, nuolat keliauja, dalyvauja mados pristatymuose ir susitikimuose. Būtent šis kultūrinis kapitalas ir ilgametė patirtis mados srityje galiausiai paskatino jį įkurti savo konsultacinę kompaniją „The Style Gate“. Kompanija daugiausia dėmesio skiria prekės ženklų plėtrai pasaulyje, siūlo įvairias vadybos paslaugas tiek pradedančiosioms, tiek jau įsitvirtinusioms kompanijoms. Alessandro puikiai žino, kaip įvertinti prabangos prekę ir gauti norimą rezultatą. 

Kai 2019 m. „Camera Nazionale della Moda Italiana“ įkūrė Mados fondą (ang. Fashion Trust), kompanija pasirinko Ferreri savo ambasadoriumi. Jo pagrindinė užduotis yra pastebėti ir globoti jaunus kylančius talentingus dizainerius.

Šiuo metu Ferreri yra ir Karališkojo menų koledžo Londone ir Milano katalikiškojo universiteto dėstytojas bei projektų vadovas.

2020 m. birželį Ferreri tapo žurnalo „Forbes Magazine Italia“ viršelio veidu. 2020 m. rugsėjį „Forbes America“ šį viršelį išrinko geriausiu iš dvylikos „Forbes Italia“ metų numerių. Tų pačių metų spalį Ferreri pateko tarp 100 įtakingiausių 2020 m. Italijos vadovų.

Meno žinovas, kolekcininkas ir filantropas Ferreri jau daugelį metų yra Londono galerijos „Serpentine“ mecenatas. Finansuodamas ir remdamas unikalias kultūrines programas šiandien jis prisideda prie kultūros visame pasaulyje formavimo.

 

***

Jei turite klausimų, skambinkite arba rašykite deimante.vilcinskaite@cci.lt, tel. +370 616 79552.