Išmanus miestas – Taivano ir Lietuvos virtualus verslo kontaktų renginys

Išmanus miestas - Taivano ir Lietuvos virtualus verslo kontaktų renginys

Renginio laikas

2022 lapkričio 08 — 2022 lapkričio 11
00:00

Renginio vieta

Online

2022 m. lapkričio 8-11 d. organizuojamas dvišalis virtualus verslo kontaktų renginys “Taiwan and Lithuania Smart City Brokerage Event 2022”.

Renginyje kviečiamos dalyvauti Lietuvos įmonės, mokslinių tyrimų įstaigos, investuotojai, startuoliai bei žaliojo sektoriaus atstovai, kurie siūlo/ieško išmanaus miesto sprendimų, gaminių, technologijų ar partnerių tarptautiniams projektams. Šis renginys yra unikali galimybė rasti bendradarbiavimo partnerių ir keistis patirtimi su Taivano įmonių ir organizacijų atstovais.

Renginio metu vyks internetiniai seminarai ir individualūs susitikimai nuotoliniu būdu pagal iš anksto sudarytą grafiką.

Renginio programa skelbiama nuorodoje: https://taiwan-and-lithuania-smart-city.b2match.io/components/23439

Renginys nemokamas, tačiau registracija yra privaloma. Registruojantis būtina aprašyti nors vieną bendradarbiavimo partnerių paieškos skiltį “Marketplace” ir nurodyti dalyvavimo susitikimuose dienas ir laikus.

Registracija iki š. m. lapkričio 10 d. vyksta renginio platformoje:

https://taiwan-and-lithuania-smart-city.b2match.io/

Renginį organizuoja Enterprise Europe Network partneriai Taivane (Taiwan External Trade Development Council) ir Lietuvoje (Lietuvos inovacijų centras), kartu su Taiwan Startup Terrace bei Startup Lithuania.

Maloniai kviečiame dalyvauti.

Iškilus klausimams, maloniai prašome susisiekti:

MARIJUS MURALIS

Tel.: +370 684 89643,

El. p.: m.muralis@lic.lt

Lietuvos inovacijų centras