Internetinis seminaras – verslo situacija Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje ir Prancūzijoje

Internetinis seminaras - verslo situacija Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje ir Prancūzijoje

Renginio laikas

2020 gegužės 14
10:00 - 11:30

Renginio vieta

Online

2020 m. gegužės 14 d. maloniai kviečiame dalyvauti susitikime nuotoliniu būdu su LR komercijos atašė Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje ir Prancūzijoje.

LR komercijos atašė pristatys esamą situaciją ir pokyčius verslo aplinkoje Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje ir Prancūzijoje, iššūkius susijusius su COVID-19, galimybes ir pagalbą Lietuvos įmonėms.

Kada? 2020 m. gegužės 14 d. 10 val.

Kur? Transliacija internetu (užsiregistravusiems dieną prieš renginį bus išsiųsta nuoroda, per kurią prisijungę, galės dalyvauti susitikime nuotoliniu būdu).

Kam? Renginys skirtas Lietuvos įmonių bei eksporto vadovams, kuriems aktualios  Jungtinės Karalystės, Vokietijos ir Prancūzijos rinkos.

10:00 – 10:20 Situacija ir verslo aktualijos Jungtinėje Karalystėje. Mantas Zamžickas, LR komercijos atašė Jungtinėje Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystėje ir Omano Sultonatui

10:20 – 10:40 Situacija ir verslo aktualijos Vokietijoje. Šarūnė Šablevičienė, LR komercijos atašė Vokietijos Federacinėje Respublikoje

10:40 – 11:00 Situacija ir verslo aktualijos Prancūzijoje. Daiva Kirkilaitė-Chetcuti, LR komercijos atašė Prancūzijos Respublikoje

11:00 – 11:30 Klausimai – atsakymai (jei turite konkrečių klausimų, maloniai prašome atsiųsti juos iš anksto el. p. marijus.muralis@cci.lt).

Renginys nemokamas. Norinčius dalyvauti prašome iki š. m. gegužės 12 d. registruotis nuorodoje https://forms.gle/W2TdRdNefoK9Kv4C6.

Maloniai prašome perskaityti informaciją dėl asmens duomenų tvarkymo (registracijos anketoje nesutikus su asmens duomenų tvarkymo sąlygomis registracija renginyje negalima).

Renginį organizuoja Enterprise Europe Network, veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose.

Papildoma informacija tel. +370 618 39095 arba el. paštu marijus.muralis@cci.lt.

Maloniai kviečiame dalyvauti!