Online seminaras „Verslo galimybės Japonijos rinkoje“

Online seminaras „Verslo galimybės Japonijos rinkoje“

Renginio laikas

2023 gegužės 24
09:00 - 10:30

Renginio vieta

Online

Gegužės 24 d., Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei Enterprise Europe Network kviečia į nemokamą online seminarą „Verslo galimybės Japonijos rinkoje“.

Programa:

9:00 – 9:05 val. Sveikinimo žodis.

9:05 – 9:25 val.  Japonijos ekonomika, Lietuvos ir Japonijos ekonominiai santykiai, Lietuvos kaimyninių  šalių patirtis Japonijoje. Pranešėjas: Aleksandras Laurinavičius, Komercijos atašė Japonijoje

9:25 – 10:00 val. Japonijos rinka: galimybės verslui, perspektyvių sektorių pristatymas, verslo  kultūra, praktiniai patarimai. Pranešėjas: Andrius Geležauskas, Japonijos rinkos ekspertas

10:00 – 10:30 val. Klausimai – atsakymai.

Pranešėjai:

Aleksandras Laurinavičius – komercijos atašė Japonijoje, turi virš 20 metų Lietuvos eksporto skatinimo ir užsienio investicijų pritraukimo į Lietuvą darbo patirtį įvairiose šalyse, dirbo su pasaulinėmis korporacijomis, tokiomis kaip Barclays, Moog, Skanska, Metso ir daugeliu kitų.

https://www.linkedin.com/in/aleksandras-laurinavicius-55757950/

Andrius Geležauskas – Japonijos rinkos ekspertas, daugiau nei dvidešimt metų dirba su Japonijos rinka. Penkis metus vadovavo Hitachi Europe ltd. atstovybei Lietuvoje. 2017 metais sugrįžęs į Japoniją įsteigė Baltic Vision co. ltd. Baltic Vision yra oficialus daiktų interneto produktus kuriančios aukštųjų technologijų įmonės Teltonika, išmanaus sonaro Deeper,  motociklams skirtos signalizacijos Monimoto, smulkiosios elektronikos Vonmahlen ir kitų produktų atstovas. Įmonė taip pat dirba su maisto produktų, biotechnologijos srities produktų importu.

https://www.linkedin.com/in/andrius-gelezauskas-13786428/

*Seminaras skirtas įvairių sektorių (išskyrus maisto) atstovams, turintiems interesų Japonijos rinkoje.

Seminaras vyks ZOOM platformoje.

Dalyvavimas renginyje nemokamas, bet registracija – būtina. Prisijungimo nuoroda bus išsiųsta registruotiems dalyviams dieną prieš renginį.

Registracija iki gegužės 23 d., 16:00 val. Registracijos nuoroda čia.

Iškilus klausimams rašykite ingrida.braziuniene@chamber.lt