Internetinis seminaras „Šveicarijos rinka – atviresnė, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio“

Internetinis seminaras „Šveicarijos rinka – atviresnė, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio“

Renginio laikas

2021 sausio 14
10:00 - 12:00

Renginio vieta

Online

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Enterprise Europe Network, sausio 14 d., 10:00 – 12:00 val.  kviečia į nemokamą internetinį seminarą apie Šveicarijos rinką.

Renginio programa:

  • Šveicarijos rinkos pristatymas – verslo aplinka ir dinamika, rinkos tendencijos ir galimybės Lietuvos įmonėms, verslo kultūra ir kt.

Michel Patteet, PRODIGO įmonės vadovaujantis partneris

  • Diskusija

 

Apie pranešėją:

PRODIGO yra Šveicarijos verslo plėtros įmonė, padedanti įmonėms pradėti verslą Šveicarijos rinkoje. PRODIGO teikia informaciją apie rinką (rinkos tyrimai, teisinių ir norminių Šveicarijos reikalavimų laikymasis), strateginius kontaktus (individualizuotų kontaktų programa), administracinę paramą (mokesčių atstovavimas, pagalba komandiruojantiems darbuotojams) ir logistiką (renginių organizavimas, patalpų paieška arba personalo palaikymas). Iš savo biurų Ciuriche (vokiškai kalbančioje šalies dalyje) ir Neuchatelyje (prancūziškai kalbančioje šalies dalyje) PRODIGO gali aprėpti visą Šveicariją kaip jūsų vietinį partnerį.

Michel Patteet turi daugiau nei 25 metus patirties plėtojant verslą ir skatinant tarptautinę prekybą. Konsultavo daugybę eksportuotojų, organizavo verslo misijas visame pasaulyje ir atliko keletą rinkos tyrimų. Jis taip pat pradėjo ekonomikos skatinimo iniciatyvas, kurias teikia Jungtinės Tautos ir Pasaulio bankas. Per pastaruosius septynerius metus Michel Patteet įgijo išsamių žinių apie Šveicarijos rinką ir sukūrė platų ekonomikos dalyvių tinklą, veikiantį daugelyje sektorių.

Renginio kalba: anglų k.

Dalyvavimas seminare nemokamas, bet būtina registracija (iki sausio 12 d. 17:00 val.): https://bit.ly/3r0pTl6

Dieną prieš renginį užsiregistravusiems dalyviams bus išsiųsta ZOOM prisijungimo nuoroda.

Iškilus klausimams, visais klausimais kreiptis el. paštu ingrida.braziuniene@chamber.lt arba tel. +370 618 42794

*Nepraleiskite kitų Enterprise Europe Network organizuojamų renginių!

Prenumeruokite naujienlaiškį!