Internetinis seminaras „Kaip sėkmingai užkariauti Šiaurės Amerikos rinką?“

Internetinis seminaras „Kaip sėkmingai užkariauti Šiaurės Amerikos rinką?“

Renginio laikas

2022 vasario 03
15:00 - 16:30

Renginio vieta

Online

2022 metų vasario 3 d., 15:00 – 16:30 val. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, kartu su Enterprise Europe Network, organizuoja nemokamą internetinį seminarą „Kaip sėkmingai užkariauti Šiaurės Amerikos rinką?“

Seminaras skirtas Lietuvos maisto, tekstilės, metalo ir mašinų bei kitų sektorių įmonių vadovams bei eksporto vadovams, besidomintiems Šiaurės Amerikos rinka.

Renginio metu tarptautiniai kompanijos Kingsford Consulting, Ltd ekspertai Andrew Penny ir Jelena Franco pasidalins savo įžvalgomis, kurios padės Lietuvos įmonėms tinkamai pasiruošti žengti į Šiaurės Ameriką.

PROGRAMA

  • Andrew Penny pristatys bendrąsias įėjimo į rinką strategijas bei  specializacijos svarbą. Taip pat detaliai apžvelgs metalo bei mašinų sektoriaus ( metal & machinery) galimybes bei „kitokias taisykles“ einant į Šiaurės Amerikos rinką bei susiduriant su dideliais konkurentais.
  • Jelena Franco pristatys strategijas tekstilės įmonėms bei maisto sektoriaus gamintojams, ypač dirbantiems  pieno, kiaušinių ir grūdų pramonėje.
  • Diskusija, atsakymai į klausimus.

 

Renginio trukmė: 1,5 val.

 

Pranešėjai:

Andrew Penny yra  kompanijos Kingsford Consulting, Ltd, padedančios Europos gamintojams patekti į Šiaurės Amerikos rinką, prezidentas. Andrew P. įsikūręs Kanadoje, Otavos mieste, jo specializacija – dirbti su vadovais ir įmonių savininkais, kurie nori plėsti savo verslą. Jis mato galimybę netikrume, o netikrumo šiuo metu pasaulyje kaip niekada daug. Andrew P. teigia, kad Lietuvos verslui tai gali būti idealus metas išbandyti Šiaurės Amerikos rinką, kuri yra didžiausia pasaulyje vieninga rinka bet kam, ką tik galite įsivaizduoti.

Jelena Franco yra kilusi iš Latvijos, tačiau šiuo metu yra įsikūrusi Danijoje, Aarhus mieste, kur vadovauja Kingsford Consulting  Ltd padaliniui Europoje. Jelena buvo atsakinga už verslo plėtrą keliose Europos įmonėse ir atliko pagrindinį vaidmenį atveriant eksporto rinkas ir sudarant  sutartis su  Europos prekybos centrų tinklais. Turėdama darbo patirties maisto sektoriuje bei gerai išmanydama gamybos kultūrą Baltijos šalyse, Jelena pristatys verslo galimybes besidomintiems Šiaurės Amerikos rinka.

 

Seminaras vyks anglų kalba.

Renginį moderuos: Kauno PPA rūmų tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadovė Agnė Jaraitė.

Seminaras nemokamas, tačiau būtina registracija.

Norinčius dalyvauti seminare maloniai prašome iki š. m. vasario 3 d. 12:00 val. registruotis čia.

 

Renginys vyks ZOOM platformoje. Prisijungimo nuoroda bus išsiųsta registruotiems dalyviams dieną prieš renginį.

Kontaktinis asmuo pasiteiravimui: Ingrida Braziūnienė, el. p. ingrida.braziuniene@chamber.lt, tel: +370 633 74431.