Horizon 2020 partnerystės renginys parodos RYGA COMM 2016 metu

Horizon 2020 partnerystės renginys parodos RYGA COMM 2016 metu

Renginio laikas

2016 spalio 20 — 2016 spalio 21
Visos dienos renginys

Renginio vieta

Kipsala tarptautinis parodų centras
Kipsalas 8, Riga

Loading Map....

Verslo technologijų ir inovacijų paroda RYGA COMM 2016 ( http://rigacomm.com/ ), vienintelė paroda Baltijos šalyse, pristatanti naujausius verslo sprendimus ir išmaniuosius įrenginius, vyks Kipsala tarptautiniame parodų centre spalio 20-21 d.

„RYGA COMM 2016“ suburs daugiau nei 3000 skaitmeninių technologijų verslininkų, vadovų ir specialistų iš įvairių šalių susipažinti su naujausiais IRT pasiūlymais ir pasirinkti labiausiai tinkamus sprendimus verslui bei rasti naujų partnerius savo verslui.

IT sprendimų paroda pristatys IT, skaitmeninės rinkodaros ir pardavimo sprendimus, programinę įrangą, infrastruktūrą ir debesų kompiuterijos paslaugas, verslo saugumo ir interaktyvius sprendimus, taip pat verslo konsultacijų ir elektroninės valdžios paslaugas.

Parodos metu kviečiame įmones, universitetus ir mokslinių tyrimų institucijas dalyvauti partnerystės renginyje, kuriame turėsite puikią galimybę pasidalinti savo verslo ar tyrimų idėja bei rasti partnerius kartu teikti paraiškas Horizon 2020, ERASMUS +, EUROSTARS ar kitoms programoms. Partnerystės renginio metu jūs galėsite:

  • Rasti partnerių MTEP projektams vystyti ir burti konsorciumą
  • Pristatyti technologijas
  • Aptarti bendradarbiavimo galimybes
  • Susitikti su mokslo ir verslo institucijų atstovais iš skirtingų valstybių
  • Išgirsti dalyvavusių Horizon 2020 projektuose sėkmės istorijas bei praktinius patarimus, kaip parengti sėkmingą projektą

Dalyviai gali turėti iki 15 susitikimų.

Data: spalio 20 d.

Vieta: Ryga, Kipsala tarptautinis parodų centras

Būsimų susitikimų trukmė 20 min. Jų metu galėsite pistatyti savo inovatyvias idėjas galimiems partneriams iš įvairių šalių.

Registracija būtina. Registruotis galima iki spalio 12 d. http://h2020riga.een.lv/

Dalyviai, užsiregistravę „Kontaktų mugėje Horizontas 2020“, galės apsilankyti parodoje ir kituose renginiuose nemokamai, išskyrus verslo inovacijų konferenciją RYGA COMM 2016.

Plačiau apie renginį

Daugiau informacijos:
Rimantas Serva
Lietuvos inovacijų centras
E: r.serva@lic.lt
M: +370 618 18029