Elmia subcontractor 2016

Elmia subcontractor 2016

Elmia subcontractor 2016

Renginio laikas

2016 lapkričio 08 — 2016 lapkričio 09
Visos dienos renginys

Renginio vieta

Elmia
Elmiavägen 11, Jönköping

Loading Map....

Planuojama, kad šiais metais verslo kontaktų renginyje dalyvaus 150 įmonių iš 20 šalių. Siūlome Jums pasinaudoti galimybe dalyvauti verslo kontaktų renginyje ir susitikti su verslo partneriais, su kuriais greičiausiai neturėsite progos susitikti kitokiais būdais. Praėjusių renginių rezultatai rodo, kad pusė susitikimų vedė prie apsikeitimo detalesne informacija ir papildomo kontaktavimo, o trečdalis iš jų virto kontraktais.

Kodėl verta dalyvauti?

Elmia subcontractor 2016Kaip pirkėjas – Jūs galite susirasti kvalifikuotų tiekėjų iš Europos dalyvaudami efektyviuose Jums priderintuose susitikimuose.

Kaip rinkos/pardavimų vadovas – Jūs turite galimybę susirasti klientų Europos rinkoje ir sukurti abipusiai naudingus ryšius su kitais dalyviais.

Kaip produkto kūrėjas – Jūs galite susirasti partnerių ir aptarti bendro produkto kūrimo, inovatyvių sprendimų ir kt. klausimus.

Rinka – dalyvaudami kontaktų renginyje pristatote save tarptautinei rinkai.

Palyginimas – Jūs galite įvertinti savo įmonės ir jos gaminių konkurencingumą rinkoje.

Kaip visa tai veikia?

elmia2Galite dalyvauti kaip parodos dalyvis arba svečias. Tinklalapyje www.b2match.eu/subcontractorconnect2016 užpildykite įmonės profilį aprašydami įmonės veiklos sritį, gaminius, kokio tipo bendradarbiavimo ieškote arba siūlote. Kuo tiksliau aprašysite savo profilį, tuo geresnį rezultatą galėsite pasiekti susitikimų metu. Visos užsiregistravusios įmonės bus pateikiamos interaktyviame kataloge. Galėsite pasirinkti, su kokiomis įmonėmis, esančiomis kataloge, norėsite susitikti, ir atvirkščiai, kitos įmonės galės pasirinkti Jus. Pagal pasirinkimus bus sudarytas Jūsų individualus susitikimų grafikas. Susitikimai vyks dvi dienas verslo kontaktų zonoje parodos Elmia Subcontractor erdvėje. Kiekvienas susitikimas užtruks 25 minutes.

Dalyvavimo mokestis

3995 SEK – Švedijos įmonei

2995 SEK – visoms kitoms įmonėms

Svarbios datos:

Spalio 21 d. – įmonių registracija ir profilio įkėlimas

Spalio 24 d. – susitikimų su pirkėjais prašymų išsiuntimas

Lapkričio 4 d. – susitikimų su kitais dalyviais pasirinkimas