Eksportuotojų pusryčiai: „Frankofonija“

Eksportuotojų pusryčiai: „Frankofonija“

Renginio laikas

2022 kovo 08
10:00 - 11:30

Renginio vieta

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai
Gedimino g. 43-1, Kaunas

Loading Map....

 

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei Enterprise Europe Network kviečia Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narius, jau dirbančius ar dar tik planuojančius pradėti dirbti su prancūzakalbėmis šalimis, į eksportuotojų pusryčius tema „Frankofonija“.

Susitikimo metu UAB „Novameta“ atstovė Solveiga Petniūnienė papasakos, ką apima žodis „Frankofonija“, pasidalins savo įmonės patirtimi šiame regione, papasakos, kaip UAB „Novameta“ sekasi parduoti ir netgi sėkmingai didinti pardavimus Prancūzijoje, įvardins šios srities aktualijas bei tendencijas ir netgi išduos, kaip teisingai „užkalbinti“ prancūzą, kad jis iš Jūsų pirktų.

Renginio metu kviesime  renginio dalyvius  dalyvauti diskusijoje bei pasidalinti  savo patirtimi dirbant prancūzakalbėse rinkose.

 

Solveiga Petniūnienė – UAB „Novameta“ regiono vadovė, atsakinga už įmonės veiklos plėtrą Frankofonijoje. Inžinerijos ir pardavimų srityje dirba daugiau nei 15 metų. Patirtis ir prancūzų kalbos mokėjimas padėjo puikiai įvesti nerūdijančio plieno gaminius į  Prancūzijos rinką.

Renginį moderuos Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadovė Agnė Jaraitė.

Kada: kovo 8 d., 10:00 – 11:30 val.

Kur? Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų didžiojoje salėje, Gedimino g. 43-1, Kaunas (tik Kauno PPA rūmų nariams, dalyvių skaičius – ribotas), taip pat – nuotoliniu būdu (nuoroda bus atsiųsta registruotiems dalyviams dieną prieš renginį).

Renginio trukmė: 1,5 val.

Dalyvavimas renginyje nemokamas, bet būtina registracija: https://nariai.chamber.lt/index.php?route=extension/module/acc_event/add&id=1826

Renginio metu (dalyvaujant gyvai) privaloma dėvėti respiratorius.

Kontaktinis asmuo pasiteiravimui:

Ingrida Braziūnienė, el. p. ingrida.braziuniene@chamber.lt, tel: +370 633 74431.