Dnipro verslo įmonių delegacija

Dnipro verslo įmonių delegacija

Renginio laikas

2019 rugsėjo 16 — 2019 rugsėjo 17
09:30 - 11:30

Renginio vieta

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai
T. Kosciuškos g. 30, Vilnius

Loading Map....

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų kvietimu rugsėjo mėnesį Lietuvoje lankysis verslo delegacija iš Dnipro pramonės ir prekybos rūmų. Kartu su Enterprise Europe Network partneriais – Ukrainos prekybos ir pramonės rūmais – susitikimo metu organizuojame nemokamą verslo kontaktų renginį Vilniuje.

Kviečiame Jus rugsėjo 16 d. 9.30  val. į susitikimą su verslo atstovais iš Ukrainos, kuris vyks Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų patalpose, T. Kosciuškos g. 30, 4 a., Vilnius.

Rugsėjo 17 d. Ukrainos verslo atstovai mielai apsilankytų juos dominančių sektorių įmonėse. Labai prašome informuoti, kurias įmones norėtumėte pasikviesti.

Į Lietuvą atvykstančios Ukrainos įmonės veikia šiuose sektoriuose: kosmetika, maisto papildai, gėrimai, ne maisto produktų parduotuvių tinklai, alternatyvi energija –  kieto kuro katilų gamyba, projektavimas, inžinerija, programinė įranga, objektų techninė apžiūra ir ekspertizė.  

Su atvykstančių įmonių sąrašu susipažinti galite čia.

Susitikimų programa:

Rugsėjo 16 d.

9.30 – 11.30 Susitikimas Rūmuose. Įmonių prisistatymas ir B2B

Rugsėjo 17 d.

9.00 – 16.00 Individualūs susitikimai įmonėse

 

Renginys nemokamas, tačiau registracija į renginį būtina. Vietų skaičius ribotas.

Registruotis prašome čia: Registruotis

Papildomos informacijos mielai suteiks Eksporto plėtros vadovė Deimantė Vilčinskaitė, +370 616 79552, e. paštas deimante.vilcinskaite@cci.lt.