Baltijos klasterių forumas 2018

Baltijos klasterių forumas 2018

Baltijos klasterių forumas 2018

Renginio laikas

2018 gegužės 16
10:00 - 18:00

Renginio vieta

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO
Laisvės pr. 5, Vilnius

Loading Map....

Visus, besidominčius klasteriais ir norinčius daugiau sužinoti apie tarptautinių partnerysčių kūrimą Baltijos regione, kviečiame į pirmąją tokio pobūdžio konferenciją-kontaktų mugę „Baltijos klasterių forumą 2018”, kuri įvyks gegužės 16 d. LITEXPO parodų ir kongresų centre (Laisvės pr. 5, Vilnius).

Renginyje bus nagrinėjamos trys pagrindinės temos: tarptautiškumas, bendradarbiavimas ir galimybės. Lietuvos ir užsienio ekspertai savo pranešimuose pateiks svarbiausią informaciją ir įžvalgas, susijusias su klasterių politika, finansavimo galimybėmis ir klasteriams skirtomis programomis.

B2B kontaktų mugė

„Baltijos klasterių forumo 2018” antroji dalis pasiūlys dalyviams unikalią platformą kontaktų mezgimui ir naujų partnerių paieškai. Bus organizuojamos tiek C2C (partnerių paieška klasteris-klasteris) ir B2C (partnerių paieška įmonė-klasteris) sesijos.

Dalyvavimas konferencijoje ir kontaktų mugėje yra nemokamas, tačiau registracija yra būtina dėl riboto vietų skaičiaus (registracijos forma į renginį Jūsų dešinėje).

DĖMESIO! Atidaryta registracija į B2B kontaktų mugę. Norintys dalyvauti, turėtų užsiregistruoti į renginį šiame puslapyje ir susikurti savo dalyvio profilį specialiai renginiui sukurtoje platformoje čia. Pasirinkus norimą partnerį susitikimo vieta LITEXPO ir laikas bus generuojami automatiškai ir pridedami į Jūsų dienotvarkę.

Apie forumą

„Baltijos klasterių forumas 2018” yra viena iš Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) koordinuojamo projekto „Inovacijų tinklaveikos skatinimas ir plėtra“ (InoLink) veiklų. Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis. Projektas vykdomas kartu su partneriu – Lietuvos inovacijų centru (LIC), o jo tikslas – skatinti įmonių jungimąsi į klasterius, didinti klasterių brandą, skatinti augimą bei tarptautinį bendradarbiavimą.

 

Programa

10.00 Registration and welcome coffee
Moderator: dr. Mantas VILYS, Director of Lithuanian Innovation centre
10.30 Opening speech
Virginijus SINKEVIČIUS, Minister of Economy of the Republic of Lithuania
10.40 Know your neighbor: future challenges and potential
Gintaras VILDA, Vice-Minister of Economy of the Republic of Lithuania
11.00 High quality cluster management as a key element of a successful world-class clusterBianca DRAGOMIR, Director of AVAESEN Cluster, Cluster Manager of the Year 2016-18

 

11.30 Lithuanian export: rapidly growing, but in need of innovationsAleksandr IZGORODIN, Innovation Expert at Lithuanian Innovation Center (LIC)

 

11.50 Lunch break
13.30 Key Take Aways on Cluster InternationalizationOlena FESENKO, Head of the Technology Transfer, Innovations and Intellectual

Property Department Institute of Physics of National Academy of Sciences of Ukraine

 

14.00

Panel Discussion

Happy ever after: how to make it happen?

Key elements of building successful partnerships and developing collaboration through clusters in the Baltic region

Moderator: dr. Mantas VILYS

Participants: Giedrius BAGUŠINSKAS (SmartFOOD, LTU), Aiga IRMEJA (Latvian IT Cluster, LV), Doris PÕLD (Estonian ICT Cluster. EE)

 

14.30 Coffee break
14.45-17.30 B2B session Informal discussions & networking MITA workshop