11-asis partnerystės renginys „Mobile World Congress 2016“ metu

11-asis partnerystės renginys „Mobile World Congress 2016“ metu

Renginio laikas

2016 vasario 22 — 2016 vasario 24
Visos dienos renginys

Renginio vieta

Fira Barcelona Gran Via
Av. Joan Carles I, 64, L'Hospitalet de Llobregat, Barcelona

Loading Map....

2016 metų vasario 22-24 dienomis – viso pasaulio mobiliųjų technologijų kūrėjai, taikytojai, naudotojai atvyksta į Barseloną į vieną didžiausių pasaulyje mobiliųjų technologijų kongresą „Mobile World Congress“.

Šio kongreso metu Lietuvos inovacijų centras kartu su partneriais organizuoja partnerystės renginį, kuriuo siekiama įmonėms padėti rasti partnerius kuriant, tobulinant bei diegiant mobiliąsias technologijas, sprendinius bei aplikacijas bei su jomis susijusias paslaugas. Prieš metus įvykusiame reginyje dalyvavo daugiau kaip 400 įmonių iš 30 šalių, kurios renginio metu išreiškė daugiau kaip 1000 technologinių sprendinių poreikių bei pasiūlymų.

Dalyvavimo partnerystės renginyje nauda:

  • Sudaromos sąlygos organizuoti dalykinius susitikimus (neturint savo stendo) tam skirtame, atskirame paviljone su visa susitikimams reikalinga infrastruktūra.
  • Užsiregistravus partnerystės renginio puslapyje, sukurtas aplikacijas bei paslaugas galima individualiai pristatyti daugiau kaip 400 dalyvių, taip pat jūsų pristatymas publikuojamas renginio kataloge.
  • Atviros galimybės bet kurį renginio dalyvį pakviesti į dvišalį susitikimą, priimti ar inicijuoti susitikimus su potencialiais partneriais. Tokiu atveju kiekvienam dalyviui sudaromas individualus susitikimų grafikas. Iki 10 individualių dvišalių susitikimų tik partnerystės renginiui skirtame paviljone.

Dalyvavimo partnerystės renginyje salygos:

  • Dalyvio mokestis – 310 Eurų.
  • Partnerystės renginio dalyviams, kuriems sudarytas individualus susitikimų grafikas (daugiau kaip 2 susitikimai), suteikiamas nemokamas kongreso bilietas, kurio standartinė kaina 749 Eurų (Exhibition Visitor Pass).

Registracija iki vasario 7 d.

Organizuojamas partnerystės renginys skirtas įmonėms siekiančioms labiau išnaudoti dalyvavimą mobiliųjų technologijų kongrese ir sudaro papildomas sąlygas dvišaliuose susitikimuose efektyviai pristatyti technologijas/produktus/paslaugas bei susirasti partnerių naujiems iššūkiams įveikti. Tai gera galimybė pradėti naują bendradarbiavimą, realizuoti turimas ar įgyti trūkstamas technologijas, sprendinius, paslaugas.

Kongresas „Mobile World Congress“ – skirtas plačiai taikomoms mobiliojo ryšio technologijoms, sprendiniams, paslaugoms – nuo pagrindinių tinklo elementų ir operacinių sistemų iki kasdien naudojamų bevielio ryšio įrenginių, paslaugų ir joms skirto įvairialypio turinio.

Informacija:

Daugiau apie partnerystės renginį

Daugiau apie kongresą

Daugiausia komentarų bei registracija:
Mantas Vilys
Lietuvos inovacijų centras
T. Ševčenkos g. 13, 03223 Vilnius
Tel. (8 ~ 5) 2356116, faks. (8 ~ 5) 2132781, Mob. 868650156
E. paštas.: m.vilys@lic.lt