Vakarų Lietuvos verslo pasiekimų parodos metu Klaipėdoje įvyko tarptautinė verslo kontaktų mugė

Birželio 1 d. Klaipėdoje Vakarų Lietuvos verslo pasiekimų parodos metu įvyko verslo kontaktų mugė, kurioje dalyvavo Europos verslo ir inovacijų tinklo (angl. Enteprise Europe Network) partneriai iš Suomijos ir Rusijos (Kaliningrado sritis), įmonės iš Vokietijos ir Danijos.

Su 12 užsienio įmonių susitiko 52 Lietuvos bendrovės, surengta 90 individualių verslo susitikimų, kurių metu užmegzti nauji verslo ryšiai turizmo, statybų, metalo apdirbimo srityse. Užsienio įmonės domėjosi turizmo projektų plėtra, ryšiais su Lietuvos bendrovėmis teikiant turizmo paslaugas, ieškojo statybinių medžiagų ir pieno produktų gamintojų, metalo apdirbimo ir prekybos įmonių.

Didžiausio dėmesio Lietuvos bendrovių tarpe sulaukė turizmo paslaugų užsienio įmonės, jų teigimu, po susitikimų kilo minčių dėl naujų projektų plėtros galimybių, Lietuvos įmonės pasiūlė patrauklių paslaugų užsienio turistams pritraukti. Kitų dalyvavusių bendrovių teigimu, tikėtina, kad po kai kurių įvykusių susitikimų gali būti pasirašytos bendradarbiavimo sutartys dažų tiekimo ir metalo apdirbimo srityse.

Europos verslo ir inovacijų tinklas (angl.Enterprise Europe Network)

Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai

Išsamesnė informacija teikiama tel. (8 46) 390 863