Vaizdo konferencija „Verslo bei investicijų sąlygos Kroatijoje“

2013 m. liepos 1 d. Lietuva pradėjo pirmininkauti ES Tarybai. Ši diena tapo reikšminga ir Kroatijai, kuri liepos 1-ąją tapo 28 ES nare.

Siekdami pažymėti Kroatijos prisijungimą prie ES, Europos verslo ir inovacijų tinklas, veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, ir viešųjų ryšių agentūra „Grayling Lithuania“ liepos 9 dieną surengė vaizdo konferenciją, kurios tikslas buvo išsamiau supažindinti Lietuvos verslininkus su investicijų bei verslo sąlygomis Kroatijoje, vienoje iš reikšmingiausių Vakarų Balkanų regiono šalių. Kol kas Lietuvos verslo ryšiai su šia šalimi nėra intensyvūs.

Kroatijai tapus ES nare, šalyje bus stabilesnė ES teisine aplinka, užtikrinsianti didesnę investicijų apsaugą bei dėl išplėtotų verslo ryšių regione suteiksiančių galimybę pasiekti kitų ES nepriklausančių regiono šalių rinkas. Kroatija taip pat įgis galimybę naudotis kur kas didesne ES struktūrinių fondų parama, o tai suteiks dar daugiau galimybių Lietuvos verslui, jau įgijusiam reikšmingos patirties šioje srityje.

Verslo ir investicijų sąlygas Kroatijos Respublikoje pristatė bei į konferencijos dalyvių klausimus atsakė Kroatijos investicijų ir konkurencijos agentūros vykdomasis direktorius Damir Novinic.

Pranešimas

Invest in Croatia: Presentation of Business and Investment Possibilities to Entrepreneurs in Lithuania

Informaciją parengė:

Irena Jasiukevičiūtė
Europos verslo ir inovacijų tinklo Vilniaus PPAR biuro vadovė