Tvirto pamato kūrimas – Nyderlandų ir Lenkijos įmonių bendradarbiavimas

„FORMES Ltd.“ prezidentas Andrzej Sroczyński

Enterprise Europe Network Lenkijoje paskatino naują „žalių“ statybų spartų augimą, suburdamas tris aiškią ateities viziją turinčias įmones. Lenkijos verslininkas Andrzej Sroczyński tiki molio, kaip ekologiškos medžiagos namų statybai, potencialu.

„Žemė padeda akumuliuoti šilumą žiemą, o vasarą – išlaikyti vėsius namus, sumažinant energijos poreikį šildymui ar kondicionavimui“, – teigia A. Sroczyński. Jis vadovauja pietų Zielonki gyvenvietėje įsikūrusiai įmonei „FORMES Ltd.“, kuri parduoda molio pagrindu pagamintą tinką ir dažus statybos bei didmeninės prekybos įmonėms, taip pat nuosavų namų savininkams.

Ieškodamas tiekėjų, jis kreipėsi į Enterprise Europe Network, kurio specialistai dirba daugiau nei 50–je šalių ir padėjo apie 11 tūkst. įmonių sudaryti technologijų ar verslo bendradarbiavimo sutartis.

Krokuvos technologijų universiteto darbuotoja Izabela Paluch, pasinaudodama galinga Enterprise Europe Network verslo kontaktų duomenų baze, supažindino A. Sroczyński su dviem tiekėjais, kurių jis pats nebūtų radęs. Tai Austrijos įmonė „Sand & Lehm Zöchbauer“, kuri tiekia smėlį ir molį iš savo karjero bei Enterprise Europe Network, veikiančio organizacijoje „Agentschap NL“, specialistės Michelle Lemmers klientas – olandų statybinės medžiagos molio pagrindu gamintojas – „Tierrafino BV“.

„Siūlome platų nemokamų paslaugų spektrą, nuo vertimo iki rinkodaros ir reklamos konsultacijų“, – teigia I. Paluch, kuri padėjo savo klientui sudaryti sutartis su abiem tiekėjais.

„Rekomenduočiau Enterprise Europe Network bet kurio sektoriaus mažoms ir vidutinėms įmonėms, – teigia „Tierrafino BV“ įmonės darbuotojas Martijn Heinsius, atsakingas už tarptautinius pardavimus ir produktų vystymą.

Šaltinis: http://een.ec.europa.eu/success-stories/building-solid-foundation

Informaciją parengė:
Marijus Muralis
Enterprise Europe Network
(Europos verslo ir inovacijų tinklo) projekto vadybininkas