Skelbiama nacionalinio konkurso „Inovacijų prizas 2010“ pradžia

i7n4p8204

Jau šeštus metus iš eilės organizuojamo konkurso „Inovacijų prizas“ organizatoriai ir šiemet ieškos ir vertins jaunas, veržlias bei inovatyvias Lietuvos įmones ir jų veiklą. Atslūgstant sunkmečiui, konkurso organizatoriai siekia atrasti ir pristatyti visuomenei inovatyviausias Lietuvos įmones bei jų sukurtus naujus produktus ir paslaugas, kurie jau gretimoje ateityje gal būt taps plačiai žinomi tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų.

Konkursas yra skirtas Lietuvoje registruotoms ir veikiančioms verslo įmonėms, vykdančioms inovacinę veiklą. Dalyvavimas konkurse įmonėms suteikia galimybę pasitikrinti savo inovatyvumą, kurti teigiamą įvaizdį ir didinti žinomumą.

Konkurso laimėtojams bus įteiktas sertifikatas, Inovacijų prizo statulėlė bei suteikta teisė naudoti Inovacijų prizo logotipą apdovanoto produkto ar įmonės rinkodaros tikslams.

Šiais metais Inovacijų prizo konkursas yra vykdomas keturiose kategorijose:
– Inovatyvus produktas;
– Inovatyvi įmonė;
– Inovatyvus jaunasis verslininkas;
– Inovacijų šauklys (nominacija skirta žiniasklaidai).

Įmonės, norinčios dalyvauti konkurse, turi užpildyti pateiktą paraiškos formą. Kiekvienai kategorijai pildoma atskira paraiškos forma. Prie paraiškos taip pat gali būti pridedama papildoma informacija, priedai (techninis aprašymas, nuotraukos, video medžiaga – skaitmeniniame formate ir pan.).

Paraiškos priimamos iki 2010 m. lapkričio mėn. 12 d., 16 val.

Paraiškų formas rasite interneto puslapyje www.inovacijuprizas.lt

Dalyvavimas konkurse – nemokamas.

Konkurso laimėtojai bus apdovanoti 2010 m. gruodžio mėnesį

Paraiškas vertins nepriklausoma ekspertų komisija pagal iš anksto nustatytus ir paskelbtus vertinimo kriterijus.

Už paraiškoje pateiktos informacijos teisingumą atsako pareiškėjas. Rengiant paraišką, nebūtina pateikti informacijos, turinčios komercinę paslaptį. Konkurso organizatoriai užtikrina informacijos konfidencialumą.

Kviečiame dalyvauti!

Daugiau informacijos:
Lietuvos inovacijų centras
Justas Jaskonis
Tel.: 8~5 2356116
El. paštas: j.jaskonis@lic.lt

Konkursas „Inovacijų prizas 2010“ organizuojamas įgyvendinant bendrą Lietuvos inovacijų centro, Lietuvos pramonininkų konfederacijos ir asociacijos „Žinių ekonomikos forumas“ iniciatyvą „Iniciatyvų inovacijoms versle įgalinimas „InPulsas“, kurią remia Lietuvos Respublika ir iš dalies finansuoja Europos Sąjunga.