Sėkmės istorija: visos lentelės laimėjimas

Sėkmės istorija: visos lentelės laimėjimas 

Elektroninių pranešimų lentos gali rodyti informaciją naudojant vis įmantresnius būdus, tuo pat metu taupant energiją. Estijos aukštųjų technologijų kompanija neseniai subūrėmokslinių tyrimų konsorciumą siekiu sukurti lauko elektroninių skelbimų lentųprogramas. Europos verslo ir inovacijų tinklo (EVIT) dėka, Estijos įmonė surado verslopartnerį Šiaurės Airijoje, turintį patirties sporto švieslenčių gamyboje.

EVIT tinklas siūlo pagalbą ir konsultacijas verslui ir universitetams dėl mokslinių tyrimų galimybių Europoje. Estijos įmonės „Visitret Displays“ vadovas susisiekė su Juhan Jüriado (Invent Baltics- Tinklo partnere-organizacija Taline), bei paprašė pagalbos rašant mokslinio tyrimo pasiūlymą ES finansavimui gauti. Pirmasis pasiūlymas buvo atmestas, todėl buvo mėginama antrą kartą.

Pasak Juriado: „Visitret Displays ieškojo galutinio vartotojo, kuris galėtų išmėginti šias aplikacijas“. Jų komandoje jau buvo partneriai iš Italijos ir Švedijos. Dėka greito atsako iš EVIT partnerių Belfaste, jie pasirinko Šiaurės Airijos įmonę FSL Electronics. FSL gamina sporte naudojamas švieslentes, todėl dėka Debbie Vance (EVIT atstovai Belfaste), šie partneriai atrado vienas kitą.

Turėdami stiprią komandą, kuri išmėgina produktus, tyrėjai iš Estijos kartu su partneriais paruošė pasiūlymą, kuris šį kart nebuvo atmestas. Pasak „Visitret Displays“ vadovo: „Invent Baltics ne tik padėjo mums rasti naujus partnerius, bet ir patobulinti mūsų pirminį pasiūlymą“. Pasak FSL Electronics vadovo: „Jeigu rezultatas bus geras, mes tuomet turėsime energiją taupančias bei saulės energija varomas pranešimų lentas“.

Šaltinis: http://een.ec.europa.eu/success-stories/scoring-across-board

 

Informaciją parengė:
Evelina J. Nosirevaite
Enterprise Europe Network
(Europos verslo ir inovacijų tinklo) projekto vadybininkė