Sėkmės istorija: vienas skambutis padėjo surasti patikimus partnerius

Vienas skambutis Enterprise Europe Network ekspertui padėjo Vokietijos įmonei išlikti. Vokietijos įmonė Bio-Circle Surface Technology gamina draugiškus aplinkai cheminius produktus: valymo priemones,  tepalus ir pan. Įmonės, veikiančios nuo 1985 metų, įkūrėjai yra nuolatiniai Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklo) klientai ir naudojasi įvairiomis tinkle teikiamomis paslaugomis, tad netikėtai praradus ilgalaikius partnerius Danijoje jie žinojo, kad pagalbos gali ieškoti pas Enterprise Europe Network ekspertus. Į Vokietijos įmonės skambutį atsiliepė tinklo ekspertė Marie-Theres Kraienhorst iš Vokietijos Enterprise Europe Network partnerio Zenit GmbH Mulheime. Neilgai trūkus ji susisiekė su kolega Danijoje Kurt Langkjaer su pagalbos prašymu. Vos per 20 minučių EEN ekspertas susisiekė su vietine įmone, kuri taip pat dažnai naudojasi Enterprise Europe Network paslaugomis, SauberHouse – Danijos įmone užsiimančia valymo ir saugos produktų gamyba. Padedant tinklo ekspertams buvo apsikeista kontaktais ir nepraėjus nei mėnesiui buvo pasirašyta Vokietijos įmonės produkcijos platinimo sutartis Danijoje.

Vokietijos įmonės eksporto vadybininkas Jens Becker džiaugdamasis teigiama patirtimi teigė, kad tai buvo greičiausias jo matytas būdas susirasti patikimą partnerį. Tinklo ekspertų darbas ir jo kokybė yra puiki priemonė dėka kurios jų įmonė dabar gali mėgautis padidėjusia apyvarta ir surastais partneriais Danijoje su minimalia laiko investicija.

Tommy Moller, SauberHouse vykdantysis direktorius, sako, kad bendradarbiavimas su Vokietijos įmone leido pritraukti naujus klientus. Planuojama, kad išplėstas prekių asortimentas leis sėkmingai plėsti įmonės veiklą Skandinavijoje.

Kreipkitės į Tinklo partnerius ir sukurkite savo sėkmės istoriją…