Renginių kalendorius

<< 2022 vasario >>
PATKPŠS
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 1 2 3 4 5 6

Renginių archyvas

2021 rugsėjo

Tarptautinis maisto sektoriaus verslo kontaktų renginys „RIGA FOOD 2021“

2021-09-08 - 2021-09-10, 00:00

Kviečiame maisto sektoriaus įmones dalyvauti Enterprise Europe Network organizuojamame tarptautiniame, virtualiame, maisto sektoriaus verslo kontaktų renginyje „RIGA FOOD 2021“, kuris vyks rugsėjo 8-10 dienomis Rygoje, Latvijoje.

Šis renginys yra puiki galimybė maisto sektoriaus įmonėms, ieškančioms partnerių: maisto gamintojų, su maisto sektoriumi susijusių paslaugų teikėjų bei tiekėjų, taip pat  – platintojų.

Dalyvavimas renginyje yra NEMOKAMAS, tačiau  tiems, kurie atšauks savo registraciją po rugsėjo 6 d. arba nedalyvaus suplanuotuose susitikimuose, bus taikomas 150 Eur mokestis.

Kviečiame registruotis jau dabar: https://riga-food-2021-virtual-business.b2match.io/

Registracija iki: rugsėjo 10 d.

Registruojantis prašome pateikti kaip įmanoma daugiau informacijos apie savo įmonę bei produktus/ paslaugas. Efektyviai sistemos paieškai kviečiame užpildyti skiltį „MARKETPLACE“, kurios pagalba būsite dar daugiau matomi kitų platformos dalyvių. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti Jums tinkamas datas susitikimams.

DĖMESIO! Prie parodos Riga Food 2021, kuri vyks rugsėjo 9-11 d., organizuojamas Baltijos šalių maisto inovacijų stendas. Kviečiame  universitetus, maisto technologijų ir plėtros institucijas, inovatyvių maisto produktų bei įrangos kūrėjus teikti  pasiūlymus pristatyti savo produktus parodos metu.  Atrinktiems dalyviams dalyvavimas stende kainuos 99 Eur (į kainą įskaičiuota 2×2 m2 stendas, stalas, 2 kėdės ir elektra). Siūlomos produkcijos aprašymus anglų kalba siųsti organizatoriams Latvijoje agnese.kore@techcenter.lv arba diana.zobena@techcenter.lv

Iškilus klausimams, rašyti ingrida.braziuniene@chamber.lt arba skambinti tel. +370 633 74431

 

Vaizdo konferencija LIFE INFORMACINĖ DIENA 2021

2021-09-07, 10:00 - 12:00

– Ieškote finansuotojo pilotinei gamybos linijai?
– Norite pademonstruoti naujovišką verslo ar vartojimo modelį?
– Siūlote inovatyvius išteklių atgavimo iš atliekų sprendimus?
– Kartu su bendruomenėmis diegiate žaliosios infrastruktūros elementus miestuose?
– Teikiate profesionalią pagalbą įmonėms įgyvendinančioms energetinius auditus?

Kviečiame jus į pagrindinį LIFE programos renginį Lietuvoje – LIFE informacinę dieną.
Renginys bus transliuojamas internetu.

Registraciją ir daugiau informacijos apie renginį rasite čia.

Programa

Verslo kontaktų renginys Industry 4.0 International Days 2021 - Global Industrie

2021-09-07 - 2021-09-08, 00:00

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network  ir Prancūzijos partneriai Auvergne-Rhône-Alpes Entreprises kviečia dalyvauti verslo kontaktų renginyje Industry 4.0 International Days 2021 – Global Industrie, kuris vyks rugsėjo 7-8 d. Renginys apima visą pramonės ekosistemą nuo pradedančiųjų iki didžiųjų įmonių, įskaitant rangovus, įrangos gamintojus, klasterius, tyrimų centrus ir inkubatorius bei  visą vertės grandinę (moksliniai tyrimai ir plėtra, projektavimas, gamyba, techninė priežiūra, paslaugos ir t.t.).

Tai puiki proga susitikti su potencialiais partneriais vykdant technologinius, komercinius ar bendrus mokslinių tyrimų projektus (įskaitant „Horizon Europe“ kvietimą teikti pasiūlymus) srityse, kurioms taikoma „Global Industrie“. Susitikimai vyks virtualiai ir „gyvai“.

Daugiau informacijos apie renginį bei registracija:  https://industry-40-international-days-2021.b2match.io/

Dalyvavimas renginyje – nemokamas.

Registracija vykdoma iki rugsėjo 2 d.

Taip pat informuojame, kad Lione, Prancūzijoje tuo pačiu vyks tarptautinė pramonės mugė „Global Industrie. Global Industrie yra tarptautinė didžiausia Prancūzijos pramonės paroda, rengiama pakaitomis Lione arba Paryžiuje. Šiemet paroda vyks rugsėjo 6–9 d. Lione. 2019 m. parodoje apsilankė daugiau nei 45 000 lankytojų iš viso pasaulio, todėl „Global Industrie“ yra puiki vieta susitikti su potencialiais partneriais ar klientais. Paroda skirstoma į 15 didelių sektorių.

Paroda skirta visai pramonės ekosistemai, sujungiant keturias papildomas parodas – savo srities lyderes:

– MIDEST (pramonės subranga)

– SMART INDUSTRIES (protinga, efektyvi ir skaitmeninė pramonė)

– INDUSTRIE (gamybos technologijos ir įranga)

– TOLEXPO (sprendimai ir įranga lakštinio metalo apdirbimui)

Parodos vieta: Eurexpo Exhibition Centre, 9 avenue Louis Blériot, Chassieu, Prancūzija

Maloniai kviečiame dalyvauti!

2021 birželio

Virtualus verslo kontaktų renginys „European Logistics Innovation Day 2021“

2021-06-24 - 2021-06-25, 00:00

2021 m. babirželio 24-25 d. Enterprise Europe Network Lietuva kviečia logistikos specialistus susitikti virtualiame renginyje, kuris apims tokias temas kaip daiktų internetas (IoT), žalioji logistika, vietos žvalgyba (Location Intelligence), ir kitos naujos tendencijos bei inovacijos.

Registracija galioja iki birželio 25 d.

Kodėl verta dalyvauti:

 • Galimybė stebėti pristatymus apie dabartines naujoves ir megatendencijas tiekimo grandinėse ir logistikoje
 • Proga pamatyti inovatyvių startuolių pitch‘us iš visos Europos
 • Šansas dalyvauti susitikimuose su startuoliais, įmonėmis ir investuotojais.

Pagrindiniai renginio organizatoriai startport ir ZENIT GmbH/NRW.Europa.

Daugiau informacijos ir registracija: European Logistics Innovation Day 2021 – Info (b2match.io)

Dalyvavimas renginyje – NEMOKAMAS.

Iškilus papildomiems klausimams prašome kreiptis į renginio ko-organizatorę Aureliją Gvildytę-Faniyi, el. paštu a.gvildyte@lic.lt ar tel. 8 671 81314.

 

Virtualus maisto sektoriaus verslo kontaktų renginys „Food eirEEN Meet the Buyer & Matchmaking Event“

2021-06-09, 00:00

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network kviečia Lietuvos  maisto sektoriaus įmones į tarptautinį, virtualų verslo kontaktų renginį „Food eirEEN Meet the Buyer & Matchmaking Event“, kuris vyks 2021 m. birželio 9 d.

Planuojama, jog renginyje dalyvaus 25 įmonės – pirkėjai  iš Airijos, ieškančios naujų produktų  asortimento plėtrai.

Tinkami produktai:

 • Kepiniai
 • Gėrimai
 • Šaldytas/ atvėsintas maistas
 • Konditerijos gaminiai
 • Pieno gaminiai
 • Maisto ingredientai
 • Vaisiai ir daržovės
 • Bakalėjos prekės
 • Mėsos gaminiai
 • Delikatesai / Užkandžiai
 • Jūros gėrybės

 Registracija į renginį: iki birželio 2 d.

Įmonių susitikimai vyks toje pačioje platformoje, virtualiai

Renginys yra nemokamas, tačiau registruojantis būtina užpildyti skiltį „Marketplace“, kitu atveju dalyvio anketa nebus patvirtinta. Skiltyje „Marketplace“ turite galimybę pristatyti atskirus  produktus su  nuotraukomis, detaliais aprašymais, užsakymo kiekiais ir t.t.

Renginio kalba: anglų.

Daugiau informacijos apie renginį bei registracija https://food-eireen-meet-buyer.b2match.io/

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Iškilus papildomiems klausimams, prašome kreiptis į Ingridą Braziūnienę, el. paštu ingrida.braziuniene@chamber.lt arba tel. 8 618 42794.

Vilniaus regione: į Deimantę Vilčinskaitę, el. paštu deimante.vilcinskaite@cci.lt arba tel. 8 616 79552.

Tarptautinis verslas. Patekimas į naujas rinkas Šiaurės Amerikoje

2021-06-02, 10:00 - 12:00

Kauno kolegijos Verslo fakultetas kartu su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmais ir jame veikiančiu Enterprise Europe Network tinklu organizuoja susitikimus su buvusiu Nikaragvos ambasadoriumi Lietuvai ir kitoms šalims Ricardo Jose Alvarado Noguera, kuris, remdamasis ilgamete diplomatinio darbo patirtimi, supažindins su tarptautinio verslo ir patekimo į naujas rinkas galimybėmis.

Birželio 2 d., trečiadienį, 10 val. vyks diskusija „Tarptautinis verslas. Patekimas į naujas rinkas Šiaurės Amerikoje“. Ricardo Alvarado pristatys iššūkius ir galimybes Lietuvos įmonėms, skirs dėmesį verslo galimybėms Meksikoje. Temos apims Jungtinių Amerikos Valstijų, Meksikos ir Kanados susitarimą, atnaujintą Meksikos ir Europos Sąjungos laisvosios prekybos susitarimą.

 

Ricardo Alvarado – daugiau kaip 20 metų diplomatinės patirties Šiaurės Europoje turintis diplomatas. Nuo 2007 m. rugpjūčio mėn. iki 2011 m. birželio mėn. buvo Danijos diplomatinio korpuso dekanas, 2011 m. paskirtas pirmuoju Nikaragvos ambasadoriumi Lietuvai, o nuo 2017 m. rugpjūčio mėn. iki 2021 m. sausio mėn. – Suomijos diplomatinio korpuso dekanas.

 

 

 

 

 

Susitikimas nemokamas, skirtas visiems tarptautinio verslo bei plėtros galimybėmis besidomintiems asmenims ir verslo organizacijoms.

Diskusija vyks nuotoliniu būdu, angkų kalba. Prisijungimo nuoroda atsiunčiama po registracijos.

Tarptautinis virtualus tekstilės sektoriaus verslo kontaktų renginys „Textile Connect 2021“

2021-06-01 - 2021-06-04, 00:00

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, kartu su partneriais Švedijoje Almi Företagspartner Jönköping AB bei Enterprise Europe Network kviečia Jus dalyvauti tarptautiniame virtualiame tekstilės sektoriaus verslo kontaktų renginyje „Textile Connect 2021“, kuris vyks 2021 m. birželio 1-4 dienomis.

Antrą kartą organizuojamas  renginys  skirtas tekstilės ir mados (aprangos bei avalynės)  sektoriaus įmonėms, dizaineriams, ieškantiems gamybos partnerių, tiekėjų, tekstilės sektoriaus paslaugų teikėjų bei distributorių.

2020 metais vykęs renginys buvo itin sėkmingas bei pritraukė daugiau nei 650 įmonių iš 33 pasaulio šalių: ne tik iš Europos, bet ir Vidurio rytų ir Azijos – Kinijos, Indonezijos. Vien Lietuvos įmonės turėjo 204 susitikimus su potencialiais partneriais iš užsienio. Užmegzta nemažai naujų partnerysčių.

Dirbate tekstilės srityje ir norite surasti naujų partnerių? Registruokitės jau dabar!

Virtualus renginys vyks birželio 1-4 d.

Registracija iki birželio 3 d.

Renginys yra nemokamas, tačiau registruojantis būtina užpildyti skiltį „Marketplace“, kitu atveju dalyvio anketa nebus patvirtinta.

Renginio kalba: anglų.

Daugiau informacijos apie renginį: https://textile-connect-2021.b2match.io/

Registracija: https://textile-connect-2021.b2match.io/signup

Renginio lankstinukas

Kviečiame registruotis ir dalyvauti!

 

Iškilus papildomiems klausimams, prašome kreiptis:

į Ingridą Braziūnienę, el. paštu ingrida.braziuniene@chamber.lt arba tel. 8 618 42794

Vilniaus regione: į Deimantę Vilčinskaitę, el. paštu deimante.vilcinskaite@cci.lt arba tel. 8 616 79552

Klaipėdos regione: į Simoną Pocytę, el. paštu simona.pocyte@kcci.lt arba tel. 8 46 39 08 67

 

2021 gegužės

Nuotolinė konferencija verslui „Žalioji ekonomika. Tvarus verslas“

2021-05-28, 09:00 - 12:30

Gegužės 28 – 29 dienomis Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai rengia 12-ąjį tradicinį renginį „Verslas. Golfas. 2021“.

Gegužės 28 d. įvyks nuotolinė konferencija verslui „Žalioji ekonomika. Tvarus verslas“, o gegužės 29 d. golfo klube „National Golf Resort“ – įskaitinis golfo turnyras Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų taurei laimėti. Kviečiame registruotis.

Konferencijos metu bus siekiama atsakyti į klausimus, kokias finansavimo galimybes gali gauti tvarus verslas, kaip atrodo žaliojo uosto vizija Klaipėdoje, ar Lietuva pasirengusi įgyvendinti Europos žaliojo kurso planą. Konferenciją apibendrins diskusija tema „Žaliasis miestas ir uostas. Tvari pramonė – ar misija įmanoma?“.

Konferencijos data: gegužės 28 d., 9.00 val.

Vieta: online (prisijungimo nuoroda užsiregistravusiems dalyviams atsiųsime dieną prieš renginį).

Išsamesnė informacija el. p. zinios@kcci.lt, tel. 8 46 390866.

Konferencija vyks atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją bei Vyriausybės sprendimus: „gyvai“ ir/arba nuotoliniu būdu.

Daugiau informacijos ir registracija į renginį: https://www.kcci.lt/lt/konferencija-zalioji-ekonomika-tvarus-verslas-/

Virtuali Taivano verslo misija Lietuvoje

2021-05-25, 10:00 - 16:00

Gegužės 25 d. kviečiame į virtualius susitikimus su Taivano gamintojais, ieškančiais jų produkcijos/paslaugų pirkėjų Lietuvoje. Renginį organizuoja Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network, bendradarbiaudamas su partneriais Taivane – Taivano užsienio prekybos plėtros taryba (angl. Taiwan External Trade Development Council – TAITRA).

Vieta: virtualus renginys, susitikimai vyks IT platformoje (Skype)

Renginio pradžia: 10:00 val.

Renginio trukmė: 10:00 – 16:00 (vieno susitikimo trukmė – iki 30 min.)

Renginio kalba: anglų.

16 Taivano įmonių atstovauja šias sritis:

 • Medicina, sveikatos apsauga, tekstilė
 • Techninė įranga, įrengimai ir įrankiai
 • Automobilių dalys ir priedai
 • Elektros įranga ir kompiuterinės technologijos

 

Taivano įmonių pilną sąrašą (su nuoroda į įmonių katalogą ir registraciją) rasite ČIA.  Galite rinktis susitikimus su daugiau nei viena jus dominančia Taivano įmone.

Tiesioginė registracijos į virtualius susitikimus nuoroda (nurodykite, su kuriomis Taivano įmonėmis norite susitikti): REGISTRACIJOS FORMA

Lietuvos įmonių registracija vyksta iki š. m. gegužės 21 d. Užsiregistravusiems dalyviams atsiųsime susitikimų grafiką ir prisijungimo duomenis dieną prieš renginį.

Dalyvavimas renginyje nemokamas, tačiau tik užsiregistravusioms įmonėms.

Kontaktinis asmuo: Audronė Masandukaitė, tel. nr. +370 612 82378 el. p. a.masandukaite@cci.lt.

Tarptautinis verslas. Patekimas į naujas rinkas Lotynų Amerikoje ir Karibuose

2021-05-25, 10:00 - 12:00

Kauno kolegijos Verslo fakultetas kartu su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmais ir jame veikiančiu Enterprise Europe Network tinklu organizuoja susitikimus su buvusiu Nikaragvos ambasadoriumi Lietuvai ir kitoms šalims Ricardo Jose Alvarado Noguera, kuris, remdamasis ilgamete diplomatinio darbo patirtimi, supažindins su tarptautinio verslo ir patekimo į naujas rinkas galimybėmis.

Pirmosios sesijos metu gegužės 25 d., antradienį, 10 val. buvęs Suomijos diplomatinio korpuso dekanas moderuos diskusiją „Tarptautinis verslas. Patekimas į naujas rinkas Lotynų Amerikoje ir Karibuose“. Pranešėjas pristatys apie šių regionų verslo užkulisius, iššūkius bei galimybes Lietuvos kompanijoms ir pasidalins pavyzdžiais, kaip sėkmingai žengti į regioninę rinką.

 

Ricardo Alvarado – daugiau kaip 20 metų diplomatinės patirties Šiaurės Europoje turintis diplomatas. Nuo 2007 m. rugpjūčio mėn. iki 2011 m. birželio mėn. buvo Danijos diplomatinio korpuso dekanas, 2011 m. paskirtas pirmuoju Nikaragvos ambasadoriumi Lietuvai, o nuo 2017 m. rugpjūčio mėn. iki 2021 m. sausio mėn. – Suomijos diplomatinio korpuso dekanas.

 

 

 

 

 

Susitikimo metu taip pat kalbėsime, kaip apsaugoti savo intelektinę nuosavybę Lotynų Amerikoje. Nicoletta Favaretto, ES-Lotynų Amerikos intelektinės nuosavybės apsaugos centro (Latin America IP SME Helpdesk) vyriausioji projektų vadovė, pristatys intelektinės nuosavybės apsaugos iššūkius Lotynų Amerikoje bei centro veiklą ir teikiamą pagalbą smulkioms ir vidutinėms įmonėms visoje Europoje.

Susitikimas nemokamas, skirtas visiems tarptautinio verslo bei plėtros galimybėmis besidomintiems asmenims ir verslo organizacijoms.

Diskusija vyks nuotoliniu būdu, angkų kalba. Prisijungimo nuoroda atsiunčiama po registracijos.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10