Jungtinė Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių PPAR verslo misija į JAV: Čikaga

Renginio laikas

2023 birželio 03 — 2023 birželio 12
00:00

Renginio vieta

Online

Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su LR garbės konsulatu Čikagoje, LR komercijos atašė JAV bei Enterprise Europe Network partneriais JAV, 2023 birželio 3-12 d. organizuoja verslo misiją į Čikagą, kartu sudalyvaujat ir NALB forume*, kuris vyks birželio 7-8 d.

Registracija ir visa informacija apie forumą svetainėje: www.nalbforum.com.  *Į renginį būtina išankstinė registracija: NALB Forum | North American Lithuanian Business Forum

Papildomai dalinamės kovo mėn. 28 d. virtualaus renginio „Šiaurės Amerikos ir Lietuvos verslo forumas: pristatymas Lietuvos įmonėms“ transliacijos įrašu.

Forumo tikslas yra skatinti prekybinius ir investicinius ryšius tarp Lietuvos ir Jungtinių Amerikos Valstijų bei Kanados, suburti Lietuvos ir Šiaurės Amerikos verslo lyderius ir profesionalus abipusiai naudingiems verslo projektams Šiaurės Amerikoje ir Lietuvoje, sukurti platformą abipusiai naudingam bendradarbiavimui. Pagrindinis dėmesys  šiemet forume bus skiriamas penkioms sektorinėms temoms: gyvybės mokslų, pažangiosios gamybos ir paslaugų, startuolių, filmų ir pramogų industrijos, transporto ir logistikos sektoriams.

Planuojama, kad Forume dalyvaus apie 300 dalyvių, dalis kurių bus pakviečiami pagal Rūmų delegacijos poreikius bei verslo sritis. Verslo misijos programoje numatyti ir individualūs susitikimai pagal įmonių poreikius.

Čikagos verslo misija įgyvendinama pagal naują kvietimą Naujos Galimybės LT Vilniaus PPAR projektą*.

Iš projekto ko-finansuojama 70 proc. dalyviui. Biudžetas skirtas kelionės, vietos transporto, apgyvendinimo bei dienpinigių išlaidoms padengti vienam įmonės darbuotojui.

Reikalavimai projekto* dalyviams:

Finansavimą gali gauti tik įmonės, atitinkančios žemiau pateiktus kriterijus:

  • SVV subjektas, EVRK – gamintojas, paslaugos teikėjas
  • Bent 50 % įmonės apyvartos sudaro pajamos už pačių pagamintą produkciją/suteiktas paslaugas
  • Nėra išnaudota de minimis pagalbos suma (200.000 EUR per tris metus)
  • Įmonė nepatiria finansinių sunkumų
  • Nepaskirstytas nuostolis (jei toks yra) + rezervai < ½ kapitalas

 

Susidomėjusius prašome susisiekti:

Vilniuje  –  Deimantė Vilčinskaitė, el. p. deimante.vilcinskaite@cci.lt, tel. 8 616 79552.

Kaune – Agnė Jaraitė el. p. agne.jaraite@chamber.lt tel. 8 623 73520.

Klaipėdoje – Urtė Darulytė, e. p. urte.darulyte@kcci.lt, tel. 8 46 390860.

Šiauliuose – Aistė Čepaitienė, e. p. aiste.cepaitiene@sccic.lt, tel. 8 616 09730.

2023-06-8/9. Hibridinis verslo kontaktų renginys „Innovat&Match Brokerage Event 2023“

Renginio laikas

2023 birželio 08 — 2023 birželio 09
00:00

Renginio vieta

BOLOGNAFIERE
Piazza della Costituzione, 3, Bologna

Loading Map....

Š. m. birželio 8-9 d. Enterprise Europe Network kviečia dalyvauti hibridiniame verslo kontaktų renginyje „Innovat&Match Brokerage Event 2023“, kurį organizuoja partneriai Bolonijoje (Italija).

Verslo kontaktų renginys, skirtas mažoms ir vidutinėms įmonėms, mokslinių tyrimų įstaigoms, startuoliams, klasteriams, valdžios institucijoms, inovacijų skatinimo įstaigoms, vyks 18-os tarptautinės parodos R2B – RESEARCH TO BUSINESS (https://en.rdueb.it/) metu.

Verslo kontaktų renginys „Innovat&Match Brokerage Event 2023“ suteiks unikalią dviejų dienų  galimybę mažoms ir vidutinėms įmonėms susitikti su potencialiais technologijų bei mokslinių tyrimų partneriais, pristatyti savo gaminius, paslaugas ir projektų idėjas. Pagrindinės renginio temos – skaitmeninės technologijos, ekologija ir urbanistika, kūrybiškumas ir visuomenė. Temų detalizacija pateikiama nuorodoje: https://innovatmatch-2023.b2match.io/page-4771

Š. m. birželio 8 d. susitikimai vyks BOLOGNAFIERE (Piazza della Costituzione, 3, 40128 Bologna), o birželio 9 d. susitikimai vyks virtualiai renginio platformoje: https://innovatmatch-2023.b2match.io/

Renginys yra nemokamas, tačiau registruojantis būtina užpildyti nors vieną bendradarbiavimo partnerių paieškos kategoriją „Marketplace Items”. Registruojantis „Attendance“ skiltyje būtina nurodyti, kuriomis dienomis ir valandų intervalais dalyvausite susitikimuose „Matchmaking Session“.

Registracija iki š. m. birželio 6 d., susitikimų pasirinkimas nuo š. m. gegužės 12 d.

Susitikimų trukmė: iki 30 min.

Renginio kalba: anglų.

Išsamesnė informacija ir registracija renginio platformoje:

https://innovatmatch-2023.b2match.io/

Iškilus papildomiems klausimams prašome kreiptis:

MARIJUS MURALIS

+370 684 89643

m.muralis@lic.lt

VŠĮ LIETUVOS INOVACIJŲ CENTRAS