Renginio laikas

2023 kovo 01 — 2023 kovo 31
00:00

Renginio vieta

Online

Enterprise Europe Network kviečia Jus į tarptautinį dviračių sportui ir pramonei skirtą verslo kontaktų renginį „Cycling Europe 2023“, kuris vyks kovo 1-31 dienomis. Renginyje gali registruotis šio sektoriaus gamintojai, paslaugų teikėjai, pirkėjai, technologijų kūrėjai bei visi kiti, ieškantys bendradarbiavimo partnerių šioje srityje.

B2B susitikimai vyks tiek fiziškai (Diuseldorfas, Vokietija), tiek internetu (renginio platformoje).

Tinkančios sritys:

  • Elektriniai dviračiai ir mobilumas;
  • Dviračių parkavimo sistemos,  naujoviškos medžiagos ir technologijos;
  • Dviračių gamyba ir tiekimo grandinė;
  • Dviračių sporto rūbai, atributika bei aksesuarai;
  • Tvarumas ir žiedinė ekonomika.

Daugiau apie renginį ir registracijahttps://cycling-europe23.b2match.io/

Registracija iki kovo 31 d.

Renginys yra nemokamas, tačiau registruojantis būtina užpildyti skiltį „Marketplace“ (ko ieškote/ką siūlote), kitu atveju dalyvio anketa nebus patvirtinta.

Renginio kalba: anglų.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Iškilus papildomiems klausimams, prašome kreiptis į Ingridą Braziūnienę, el. paštu: ingrida.braziuniene@chamber.lt arba tel.: (+370) 633 74431

Renginio laikas

2023 kovo 30 — 2023 balandžio 01
00:00

Renginio vieta

Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos Verslo ir socialinės partnerystės centras
Universiteto g. 8A-209, Akademija

Loading Map....

Kviečiame susitikti, atnaujinti kontaktus, rasti naujus partnerius ir pasikonsultuoti su ekspertais Kaune vyksiančioje, tarptautinėje žemės ūkio parodoje ExpoAcademia „Ką pasėsi… 2023“.

Čia ne tik turėsite galimybę susipažinti su naujausiomis technologijomis ir įrangos dizaino ar valdymo sprendimais, pamatyti visą žemės ūkio produktų ir paslaugų asortimentą, gauti techninės, agronominės ir ekonominės informacijos, bet ir surasti naujų partnerių.

Į tarptautinę žemės ūkio parodą „Ką pasėsi… 2023“ grįžta Lietuvos inovacijų centro drauge su partneriais koordinuojama B2B verslo kontaktų erdvė – unikali galimybė užmegzti ryšius su naujais ar atnaujinti kontaktus su jau esamais partneriais!

Dalyvių registracija jau prasidėjo ir vyks iki 2023 m. kovo 29 d. Dalyvauti B2B sesijose kviečiame registruotis čia https://agrifoodx50.b2match.io/page-301 

Dalyvavimas B2B verslo kontaktų renginyje nemokamas, tačiau BŪTINA registruotis iš anksto! B2B verslo kontaktų sesijos vyks kovo 30–31 dienomis. 

Nepraleiskite! Daugiau informacijos apie parodą https://expoacademia.lt/ka-pasesi