Renginio laikas

2021 balandžio 14 — 2021 balandžio 29
00:00

Renginio vieta

Map Unavailable

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network kviečia Lietuvos įmones į tarptautinį verslo kontaktų renginį „Re-Engineering Manufacturing & Retail for the New Norm“, skirtą inžinerinės gamybos, prekybos ir technologijų sektoriams. Renginio idėja – suburti gamybos, mažmeninės prekybos ir technologijų įmones su verslo paslaugų teikėjais, viešosiomis įstaigomis ir akademine visuomene ir paskatinti jų bendradarbiavimą siekiant pertvarkyti verslo veiklas,  optimizuoti technologijų naudojimą, apjungti tvarias praktikas bei įsilieti į naujas tarptautines rinkas.

Virtualus renginys vyks 2 etapais:

  1. Gamybos sektoriaus atstovų (angl. Manufacturing) susitikimai vyks balandžio 14-15 dienomis.
  2. Mažmeninės prekybos atstovų (angl. Retail) susitikimai vyks balandžio 28-29 dienomis.

 

Registracija į renginį: iki balandžio 29 d.

Renginys yra nemokamas, tačiau registruojantis būtina užpildyti skiltį „Marketplace“, kitu atveju dalyvio anketa nebus patvirtinta.

Renginio kalba: anglų.

Daugiau informacijos apie renginį bei registracija: https://re-engineering-manufacturing-retail-newnorm.b2match.io/

Maloniai kviečiame dalyvauti!

*Iškilus papildomiems klausimams, prašome kreiptis į Ingridą Braziūnienę, el. paštu ingrida.braziuniene@chamber.lt arba tel. (+370) 633 74431

Renginio laikas

2021 balandžio 21
00:00

Renginio vieta

Map Unavailable

2021 m. balandžio 21 d. Enterprise Europe Network Lietuva kviečia verslininkus ir kitus specialistus susitikti virtualiame renginyje ir dalyvauti įmonių, tyrimų institutų, valdžios institucijų atstovų diskusijose.

Tai greitas ir paprastas būdas susitikti su potencialiais bendradarbiavimo partneriais. Ryšiams užmegzti paprastai užtenka 25–30 minučių trukmės verslo susitikimų.

„INNOFORM®2021“ PREKYBOS MUGĖ šiais metais kaip „INNOFORM®2021“ internetinis įrankių ir plastikų apdirbimo renginys organizuojamas jau penktą kartą. Jame susijungia tarptautiniai įrankių sektoriaus gamintojai, platintojai ir specialistai, gamybos ir plastiko perdirbimo pramonės atstovai, taip pat visi pramonės sektoriai, susiję su šiomis gamybos technologijomis.

Renginys skirtas šiems pramonės sektoriams:

Metalo, plastiko, mašinų ir įrengimų, elektronikos ir elektros energetikos, automobilių, geležinkelio,

aviacijos, logistikos, buitinės technikos, pakavimo, gamybos automatizavimo ir robotizacijos ir kt.

Daugiau informacijos ir registracija: INNOFORM®2021 – Virtual Brokerage Event – Matchmaking (b2match.io)

Dalyvavimas renginyje – NEMOKAMAS.

Iškilus papildomiems klausimams prašome kreiptis į renginio ko-organizatorę Aureliją Gvildytę-Faniyi, el. paštu a.gvildyte@lic.lt ar tel. 8 671 81314.