Nuotolinis verslo forumas „Mechanical Engineering and Metalworking“.

Renginio laikas

2020 lapkričio 25 — 2020 lapkričio 27
00:00

Renginio vieta

Map Unavailable

Enterprise Europe Network tinklo atstovai kviečia mechaninės inžinerijos sektoriaus įmonių atstovus lapkričio 25-27 d. dalyvauti nuotoliniame verslo forume  „Mechanical Engineering and Metalworking“.

Forumo tikslas – susipažinti su Latvijos mechaninės inžinerijos sektoriaus  įmonėmis, apžvelgti inžinerijos sektoriaus ateities, naujų rinkų ir tiekėjų tinklų plėtros planus regioniniu, nacionaliniu ir tarptautiniu lygmenimis. Programoje numatyta žinomų užsienio ir vietos inžinerijos pramonės ekspertų pranešimai inžinerijos sektoriaus ateities, 4.0 pramonės, robotikos temomis. Dalyviai taip pat kviečiami dalyvauti individualiuose, virtualiose (B2B) susitikimuose.

Dalyvavimas verslo kontaktų renginyje yra NEMOKAMAS, tačiau būtina išankstinė registracija!

Registracija vyksta iki lapkričio 25 d.

Daugiau informacijos apie renginį ir registraciją rasite – https://mechanical-engineering-and-metalworking-forum.b2match.io/

 

Jei turite klausimų, susisiekite su Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstove Simona Pocyte,  el. p. simona.pocyte@kcci.lt arba tel. +370 46 390867.

Renginio laikas

2020 lapkričio 25
10:00 - 11:30

Renginio vieta

Map Unavailable

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Enterprise Europe Network lapkričio 25 d. 10:00 val. kviečia į nemokamą nuotolinį seminarą, kurio metu Lietuvos inovacijų centro Inovacijų paramos paslaugų departamento vadovas Dr. Artūras Jakubavičius pristatys galimybes verslui dabar ir po 2021 m. (skaitmeninimas, žiedinė ekonomika, inovacijos, mokesčių lengvatos ir finansavimas).

Seminaro pranešėjas: Dr. Artūras Jakubavičius, LIC Inovacijų paramos paslaugų departamento vadovas, Technologijų ir inovacijų paramos verslui asociacijos vadovas, ekspertas, daugiau kaip 20 metų konsultuojantis Lietuvos įmones.

Dalyvavimas seminare nemokamas, bet būtina registracija.

Seminaro trukmė: 1,5 val.

Registracija iki: lapkričio 24 d. 17:00 val.

Renginys vyks ZOOM platformoje. Dieną prieš renginį užsiregistravusiems dalyviams bus išsiųsta prisijungimo nuoroda.

 Iškilus klausimams, rašyti el. paštu ingrida.braziuniene@chamber.lt