Renginio laikas

2020 rugsėjo 22 — 2021 balandžio 15
00:00

Renginio vieta

Map Unavailable

Brandenburgo ekonominės plėtros agentūra (WirtschaftsförderungLandBrandenburgGmbH (WFBB)) bendradarbiaudama su Enterprise Europe Network partneriais užsienio šalyse organizuoja verslo kontaktų renginį „InnoTrans Business Days“.

Renginys skirtas transporto sektoriaus įmonėms ir organizacijoms, kurios ieško bendradarbiavimo partnerių.

Virtualūs įmonių susitikimai vyksta iki 2021 m. balandžio 15 d. (planuojama pratęsti iki 2022 m.). InnoTrans BUSINESS DAYS verslo kontaktų renginys turėjo vykti parodos „MesseBerlin 2020“ metu, kuri buvo nukelta į 2022 m. rugsėjo 20-23 d. Planuojama, kad tradicinis verslo kontaktų renginys vyks parodos metu 2022 m.

Renginyje jau yra užsiregistravę 271 dalyviai iš 34 šalių.

Registruotis ir dalyvauti virtualiuose susitikimuose galite iki 2021 m. balandžio 15 d. nuorodoje:

https://innotrans-business-days.b2match.io/

Dalyvavimas „InnoTrans Business Days“ yra nemokamas. Maloniai kviečiame dalyvauti.

Kontaktai pasiteiravimui tel. +370 618 39095 arba el. paštu marijus.muralis@cci.lt

Tarptautinė skaitmeninė paroda ir virtualus verslo kontaktų renginys energetikos sektoriui EIF 2020

Renginio laikas

2020 lapkričio 04 — 2020 lapkričio 06
Visos dienos renginys

Renginio vieta

Map Unavailable

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia energetikos sektoriaus įmones dalyvauti Enterprise Europe Network organizuojamame EIF 2020 Digital Energy Congress & Expo tarptautinėje skaitmeninėje parodoje ir virtualiame verslo kontaktų renginyje, kuris vyks 2020 lapkričio 4-6 d.

Šis renginys – tai puiki galimybė energetikos sektoriaus įmonėms, įstaigos ir organizacijoms surasti verslo ir technologijų vystymo partnerių, partnerių bendriems mokslinių tyrimų projektams ar ieškant investicijų pasaulio mastu. Renginio metu numatyti virtualūs verslo susitikimai, į kuriuos registruotis kviečiamos didelės korporacijos, MVĮ, mokslinių tyrimų įstaigos, valstybinės ir privačios organizacijos, asociacijos ir start-up‘ai.

Virtualus renginio formatas leis efektyviai planuoti laiką ir sąnaudas.

Numatyti 20 minučių dvišaliai susitikimai, atsižvelgiant į kiekvieno dalyvio galimybes, interesus ir tikslus. Registruojantis prašome pateikti išsamią informaciją apie savo įmonę bei produktus / teikiamas paslaugas ir kokių partnerysčių ieškote. Efektyviai sistemos paieškai prašome užpildyti skiltį MARKETPLACE, kurios pagalba būsite daugiau matomi kitų platformos dalyvių.

Dalyvavimas renginyje NEMOKAMAS.

Registruotis kviečiame iki lapkričio 3 d.  Daugiau informacijos ir registracija: https://www.maabir.co/

 

Renginio pagrindinės temos:

 • Atsinaujinanti energija
 • Energijos efektyvumas
 • Skaitmeninės technologijos integracijai
 • Energetinių sistemų optimizavimas
 • Alternatyvi energija
 • Energijos taupymas
 • Energijos kaupimas
 • Anglis, nafta ir dujos
 • Elektrinės transporto priemonės
 • Energijos gamyba, perdavimas ir konversija
 • Atominė energija

 

Kodėl verta dalyvauti?

 • Galimybė padidinti pardavimus
 • Galimybė pristatyti naujus produktus ir savo įmonę pasaulinėje rinkoje
 • Virtualios parodos metu susitikti energetikos sektoriaus vietinius ir užsienio investuotojus
 • Užmegzti tarptautinius ryšius ir sudaryti sutartis
 • Susipažinti su naujais Europos ir tarptautiniais klientais ir tiekėjais
 • Surasti naujus verslo, technologijų ir tyrimų partnerius
 • Pristatyti savo novatoriškus sprendimus
 • Sužinoti apie naujausius technologinius sprendimus
 • Surasti partnerius tarptautiniams projektams
 • Sužinoti energetikos sektoriaus naujienas
 • Išplėsti savo partnerių tinklą
 • Surasti tinkamus verslo partnerius iš anksto numatytuose 1–1 susitikimuose

 

Renginio organizatoriai:

Domino Expo Inc. ir Ankaros pramonės rūmai (Turkija) kartu su Enterprise Europe Network partneriais iš Vokietijos, Estijos, Lietuvos, Prancūzijos, Ispanijos, Rumunijos, Italijos, Graikijos, Suomijos, Argentinos, Singapūro, Tuniso, Indijos ir kt.

Jei turite klausimų, susisiekite su Deimante Vilčinskaite, el. p. deimante.vilcinskaite@cci.lt arba tel. +370 616  79552.

 

Daugiau informacijos: https://eenlietuva.eu/tarptautiniai-renginiai/

Renginio laikas

2020 lapkričio 04
14:00 - 16:00

Renginio vieta

Trijulė kūrybinė laisvalaikio erdvė
J. Basanavičiaus g. 48, Prienai

Loading Map....

Dėl koronaviruso situacijos šalyje seminaras Prienuose yra perkeliamas į lapkričio 10 d. ir bus organizuojamas nuotoliniu būdu. Daugiau informacijos čia.

Europos saugos ir sveikatos darbe agentūros (EU-OSHA) Lietuvos ryšių punktas, veikiantis Valstybinėje darbo inspekcijoje, kartu su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmais lapkričio 4 d. Prienuose organizuoja nemokamą seminarą  įmonių, jų padalinių  vadovams, darbuotojų atstovams, darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybų atstovams „Profesinės rizikos vertinimas. Interaktyvios rizikos vertinimo priemonės OiRA demonstracija“.

OiRA priemonė – tai praktinis nemokamas interaktyvus įrankis, skirtas mažų – vidutinių įmonių darbdaviams, kurie nėra darbuotojų saugos ir sveikatos specialistai. Tai įrankis, padedantis atlikti profesinės rizikos vertinimą: nustatyti esamus ar galimus rizikos veiksnius darbo vietose, įvertinti rizikos lygį, pasirinkti prevencines priemones tai rizikai pašalinti ar sumažinti, o po to parengti reikiamą profesinės rizikos vertinimo dokumentaciją. Šiuo metu Lietuvoje yra parengta 16 OiRA priemonių, skirtų įvairiems veiklos sektoriams bei Europos ekspertų parengta speciali OiRA priemonė, skirta COVID-19 prevencijai darbo vietose.

OiRA priemonės yra parengtos šiems veiklos sektoriams: automobilių remontas; darbas biure; medienos apdirbimas; didmeninė ir mažmeninė prekyba ne maisto produktais; kasyba ir karjerų eksploatavimas; patalpų valymas; siuvimo paslaugos; plastikinių gaminių gamyba; baldų gamyba; skalbyklos; viešbučiai ir restoranai; žemės ūkis; švietimas; kirpyklos ir grožio salonai; kepyklos; socialinės paslaugos.

Renginio data: 2020 m. lapkričio 4 d.

Renginio vieta: J. Basanavičiaus g. 48, Prienai („Trijulė kūrybinė laisvalaikio erdvė“)

PRELIMINARI PROGRAMA

14.00 –14.15 Dalyvių registracija
14.15 –14.40 Atidarymas.

Europos saugių darbo vietų kampanija, skirta kaulų-raumenų sistemos sutrikimų darbe prevencijai.

Nerita Šot,  Valstybinės darbo inspekcijos Darbuotojų saugos ir sveikatos skyriaus vyriausioji specialistė, EU-OSHA Lietuvos ryšių punkto koordinatorė

14.40 –15.10 Interaktyvios rizikos vertinimo priemonės OiRA pristatymas
Vesta Macė, Valstybinės darbo inspekcijos Darbuotojų saugos ir sveikatos skyriaus vyresnioji patarėja – vyriausioji darbo inspektorė
15.10 –15:40 Interaktyvios rizikos vertinimo priemonės OiRA praktinė demonstracija  Vesta Macė, Valstybinės darbo inspekcijos Darbuotojų saugos ir sveikatos skyriaus vyresnioji patarėja – vyriausioji darbo inspektorė
15:40 –16.00 Diskusijos

 

Kontaktiniai asmenys:

Ingrida Braziūnienė, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadybininkė, tel. 8 633 74431, el. paštas: ingrida.braziuniene@chamber.lt

Nerita Šot, Europos saugos ir sveikatos darbe agentūros Lietuvos Ryšių punkto koordinatorė, VDI Darbuotojų saugos ir sveikatos skyrius, tel. 8 616 55899, el. paštas: nerita.sot@vdi.lt.

 

Svarbi informacija dėl COVID-19:

DĖMESIO! Visi dalyviai renginio metu privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

Renginys organizuojamas laikantis visų Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų.

*Gyvenamosios vietos duomenys renkami ir tvarkomi tik COVID-19 profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais. Šie duomenys saugomi ne ilgiau kaip 21 dieną po įvykusio reginio. Daugiau informacijos:

https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/nuo-rugsejo-1-dienos-renginiu-ziurovu-ir-dalyviu-elektronine-registracija

Iki renginio likus ne mažiau nei 48 val. visiems užsiregistravusiems atsiųsime galutinį patvirtinimą el. paštu. Jei situacija dėl COVID-19 pasikeistų ir renginį tektų perkelti į virtualią erdvę, šiuo laišku gausite ir instrukcijas prisijungimui.

Maloniai laukiame Jūsų atvykstant!