Renginio laikas

2020 sausio 30
09:00 - 12:00

Renginio vieta

Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmai
Vytauto pr. 29, Kaunas

Loading Map....

 

2020 01 30

Kaunas

Nemokamas seminaras

Tarptautinis etiketas

 

Enterprise Europe Network, veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose 2020 m. sausio 30 d., ketvirtadienį, 9:00 – 12:00 kviečia į seminarą tema „Tarptautinis etiketas “.

 

                         Programa

8:30 – 9:00  Registracija
9:00 – 10:20 Dalykinio etiketo pagrindai

Dalykinis etiketas, protokolas, organizacija, istorija. Organizacijos įvaizdžio elementai. Dalykinio etiketo ir protokolo sąvokos. Geros manieros ir gero auklėjimo principai. Etiketo ir protokolo istorija. Protokolo ir etiketo reikalavimai šiandieną. Civilizacijos lygio ir etiketo, pagarbaus bendravimo koreliacija (tarpusavio ryšis). Mandagumas. Pagrindiniai protokolo ir dalykinio etiketo principai ES. Asmeninė lyderystė ir emocinė inteligencija. Organizacijos įvaizdžio formavimo elementai. Pirmo įspūdžio elementai. 

Susipažinimas ir prisistatymas

Pasisveikinimas ir prisistatymas. Supažindinimas , kai jus pristato trečias asmuo. Statusas ir rangas.Titulai ir tinkama kreipinio forma atsižvelgiant į kultūrinį kontekstą. Akių kontaktas atsižvelgiant į kultūrinį kontekstą. Laikysena. Pasisveikinimo būdai atsižvelgiant į kultūrinį kontekstą. Rankų paspaudimo būdai atsižvelgiant į kultūrinį kontekstą. Pokalbio temos  ir temos tabu atsižvelgiant į kultūrinį kontekstą. Dalykiniai susitikimai. Susėdimo eiliškumas. Pasikeitimas vizitinėmis kortelėmis. Apsikeitimas dovanomis atsižvelgiant į kultūrinį kontekstą. Elgesio kultūra.

10:20 – 10:40  Kavos pertrauka
10:40 – 12:00 Profesionalios išvaizdos protokoliniai reikalavimai

Profesionalios išvaizdos sąvoka atsižvelgiant į kultūrinį kontekstą. Bendrieji aprangos reikalavimai. Įvaizdžio sąvoka. Elegantiškumo sąvoka ir reikalavimai. Aprangos kodai ir oficialūs priėmimai. Išvaizda kasdienių darbinių susitikimų metu. Tinkamas investavimas renkantis dalykinį garderobą. Tinkamai parinkti aksesuarai. Higiena, kvapai ir kvepalai.

Dažniausios aprangos klaidos. 

Oficialūs priėmimai  ir dalykiniai susitikimai

Oficialių priėmimų rūšys. Pasirengimas priėmimui, jei esate svečias. Pasirengimas priėmimui, jei esate šeimininkas. Sutikimo reikalavimai. Kvietimai. Stalų formos, susodinimas prie stalo. Garbingiausios vietos, stalo planas. Pokalbio palaikymas, tinkamos temos.  Nepalankios situacijos. Diplomatiškas pokalbio plėtojimas.

 

Seminarą ves Alvyda Jasilionytė, sertifikuota London Image Institute, AICI (The Association of Image consultant International) FLC,  įvaizdžio konsultantė-trenerė, meno kuratorė, lektorė, knygų autorė, turinti 24 metų profesinės veiklos patirtį.

Alvyda Jasilionytė ne tik dėsto akademijose ir kolegijose bet ir veda seminarus dalykinio etiketo ir protokolo, organizacijos įvaizdžio formavimo, profesionalios išvaizdos, svetingumo ir dėmesingo aptarnavimo, prisistatymo ir bendravimo temomis valstybinio sektoriaus ir privačių įmonių darbuotojams. Konsultuoja ir pataria stiliaus, įvaizdžio ir profesinės karjeros klausimais. Daugelio TV laidų viešnia, straipsnių autorė, lektorė, filantropinės iniciatyvos „Mandagumas – svarbus“ pradininkė, knygų „Dalykinės išvaizdos vadovas“, „Kaip elgtis teatre“, „Kaip elgtis prie stalo“ ir mini siužetų „Kaip elgtis gatvėje“, „Kaip elgtis transporte“ autorė. Daugiau informacijos rasite internete adresu: www.alvyda.com

 

Dalyviams bus išduodami dalyvavimą seminare patvirtinantys pažymėjimai.

Dėmesio! Renginys nemokamas, bet būtina išankstinė registracija.

Registruojantis būtina nurodyti atstovaujamą įmonę ar organizaciją.

 

Svarbu! Renginyje dalyvauti gali tik po vieną įmonės ar organizacijos atstovą.

 

Iškilus klausimams, rašyti el. paštu ingrida.braziuniene@chamber.lt

 

Renginyje gali būti fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, talpinamuose viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidos priemonėse.

                       Iki malonaus susitikimo!

Renginio laikas

2020 sausio 30
15:00 - 17:00

Renginio vieta

Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai
Naujoji Uosto g. 9 – 9, Klaipėda

Loading Map....

Sausio 30 d. (ketvirtadienį) 15 val. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network kartu su rūmų nariu, advokatų kontora „AVERUS“ kviečia dalyvauti teisiniame seminare „Naujas juridinių asmenų nemokumo įstatymas. Ką reikėtų žinoti?“. Pranešėja-  advokatė Greta Motiejūnienė. Seminaro metu bus aptartos šios temos:

  • Įstatymo leidėjai atsisako įprastos nemokumo sampratos – ar  abstrakti sąvoka „finansiniai sunkumai“ nuo šiol bus prilyginta „nemokumui“?
  • Ar viena laiku neįvykdyta prievolė bus pagrindas laikyti įmonę nemokia?
  • Kokia vadovo atsakomybė už ne laiku paskelbtą  nemokumą ?
  • Naujovė – privalomos derybos su nemokiu skolininku. Vien tik formalumas ar reali abipusė nauda?
  • Nenustebkite, jei Jūsų skolininkas „dingo“.
  • Nauja beturčių įmonių išregistravimo tvarka.

 

Renginio trukmė: 1,5- 2 val.

Daugiau informacijos ir registracija el. p. een@kcci.lt.