Pažintis su Čekija

Europos įmonių tinklas (angl. Enterprise Europe Network), veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, bendradarbiaudamas su Čekijos Respublikos ambasada, 2015 m. spalio 27 d. surengė seminarą „Atrask Čekiją – galimybės Lietuvos verslui“.

Seminaro dalyvius pasveikino Čekijos Respublikos Nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvoje Bohumil Mazánek bei Vilniaus prekybos ir pramonės rūmų generalinio direktoriaus pavaduotojas Almantas Danilevičius.

Išsamią informaciją apie ekonominę situaciją Čekijoje, pagrindinius sektorius, šalies vystymosi perspektyvas, Lietuvos ir Čekijos ekonominius ryšius bei atskirų įmonių bendradarbiavimą, verslą skatinančių institucijų kontaktus pateikė Čekijos Respublikos ambasados pirmasis sekretorius, Misijos vadovo pavaduotojas Petr Vavra.

Savo patirtimi bendradarbiaujant su Čekijos įmonėmis pasidalino  Linas Barščevičius, „Škoda“ atstovybės Lietuvoje – BĮ UAB „ARX“ marketingo ir komunikacijos vadovas bei Vladislavas Petraškevičius, UAB „Vienas pasaulis“ direktorius, kuris dirba su viena seniausių alaus daryklų Čekijoje. Po seminaro dalyviai galėjo paskanauti šios įmonės produkcijos – Budweiser Budvar alaus.

 

Pranešimai:

 

Čekija ir Lietuva: dviejų ekonomikų panašumai ir skirtumai; Verslo galimybės Čekijos Respublikoje; Kaip pradėti verslą? Pranešimas anglų k.

Petr Vavra, Čekijos Respublikos ambasados pirmasis sekretorius, Misijos vadovo pavaduotojas

 

Automobilių pramonė Čekijoje. Bendradarbiavimo galimybės.

Linas Barščevičius, „Škoda“ atstovybės Lietuvoje – BĮ UAB „ARX“ marketingo ir komunikacijos vadovas

 

Partnerystės su Čekijos įmonėmis patirtis.

Vladislavas Petraškevičius, UAB „Vienas pasaulis“ direktorius.