Organizuojama intensyvi 5 dienų mokymo misija į Japoniją

Europos Sąjungos-Japonijos pramoninio bendradarbiavimo centras (the EU-Japan Centre for Industrial Cooperation) kviečia teikti paraiškas Europos Komisijos finansuojamai programai Japonijoje.

World Class Manufacturing (WCM) – tai intensyvi 5 dienų mokymo misija skirta išsamiai Japonijos gamybos metodologijos analizei, kurios tikslas yra supažindinti Europos Sąjungos gamybos įmonių vadovus su Japonijos įmonėse taikomais produktyvumo didinimo ir sąnaudų mažinimo principais. Ši misija dalyviams suteiks galimybę dalyvauti Japonijos pramonės ekspertų organizuojamose paskaitose, mokymuose ir diskusijose, aplankyti Japonijos įmones ir „Gemba“ (t.y. gamybos vietas), taip pat parengs apžvalgas.

Mažų ir vidutinių įmonių (MVĮ) atstovams mokymai yra nemokami, o siekiant paskatinti dalyvavimą mokymų misijoje, MVĮ atstovai gali kreiptis dėl Europos Komisijos stipendijos (600 eurų).

Mokymų data: 2016 m. birželio 11 d. – liepos 1 d.

Paraiškų pateikimo terminas: 2016 m. kovo 24 d. (ketvirtadienis)

Daugiau informacijos ir paraiškos forma.

Informaciją teikia – Diane LULA: d.lula@eu-japan.eu – Tel:+32 2 282 0040

Europos Sąjungos ir Japonijos centras taip pat kviečia į nemokamus webinarus „Apie Japoniją“. Webinaras – tai internetinis seminaras, kurį galima stebėti savo kompiuteryje.

Būtina išankstinė vartotojo registracija tinklalapyje, o gavus registracijos patvirtinimą galima prisijungti prie savo paskyros ir registruotis į Jus dominančius webinarus.

Webinarų programa pateikiama tinklalapyje.

een-eujp-ek