Lenkijos rinka: pagrindiniai sėkmės faktoriai

Europos įmonių tinklas (angl. Enterprise Europe Network), veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, bendradarbiaudamas su Lenkijos ambasados prekybos investicijų rėmimo skyriumi 2015 m. lapkričio 17 d surengė verslo pusryčius „Lenkijos rinka: pagrindiniai sėkmės faktoriai“.

Audronė Masandukaitė, Vilniaus prekybos pramonės ir amatų rūmų projektų vadovė, pristatė renginio dalyviams Europos įmonių tinklo paslaugas verslui.

Pagrindinis verslo pusryčių lektorius, Lenkijos Respublikos ambasados Prekybos ir investicijų rėmimo skyriaus Pirmasis sekretorius p. Krzysztof Januszkiewicz, renginio dalyvius supažindino su Lenkijos ekonomikos augimo specifika, pateikė praktinių lenkų verslo kultūros specifikos pavyzdžių. Pavyzdžiui, lektorius paminėjo, kad lenkams patinka, kai su jais bendraujama kaip su lygiaverčiais verslo partneriais, jie pasižymi vaišingumu, o derybų metu lenkams svarbiausias faktorius yra kaina. Lektorius taip pat supažindino įmones su teisiniais įmonių valdymo ir verslo sandorių sudarymo aspektais ir paplitusia praktika Lenkijoje.

Savo patirtimi bendradarbiaujant su Lenkijos įmonėmis pasidalino p. Natalija Martinavičienė, UAB „Prefita“ direktorė ir p. Kšyštof Radziuš, UAB „Linoksa“ pardavimų vadovas. Diskusijoje aktyviai dalyvavo ir savo patirtimi dalijosi ir kiti renginio dalyviai.

Renginyje dalyvavo 22 Lietuvos įmonių atstovai.

Pranešimas

Lenkija – verslo partnerė: ko dar nežinome

Krzysztof Januszkiewicz, Pirmasis sekretorius, Lenkijos Respublikos ambasados Prekybos ir investicijų rėmimo skyrius