Konkursas verslo ir mokslo partnerystei skatinti

Konkursas verslo ir mokslo partnerystei skatinti

Ūkio ministerija skatindama inovacijų kūrimą ir diegimą Lietuvoje, mokslinių tyrimų plėtrą ir jų pritaikymą versle, pateikiant rinkai naujus ar tobulinant jau egzistuojančius produktus ar paslaugas, populiarindama verslo ir mokslo bendradarbiavimą, kviečia verslo ir mokslo atstovus teikti paraiškas dalyvauti verslo ir mokslo partnerystės konkurse.

Konkursu siekiama ne tik išrinkti geriausią 2011 metų verslo ir mokslo bendradarbiavimo projektą, bet ir skatinti bei populiarinti verslo ir mokslo sektorių sinergiją, mokslinių tyrimų komercinimą.

Konkurso nugalėtojas bus paskelbtas ir apdovanotas 2011 m. lapkričio 10 d. kasmetinės Ūkio ministerijos organizuojamos tarptautinės inovacijų konferencijos „Klasterizacija – pagrindas tarptautiniam konkurencingumui“ metu specialiai šiam konkursui sukurtu prizu ir diplomu.

Konkurso dalyvių paraiškos bus vertinamos atsižvelgiant į verslo ir mokslo partnerystę, naujų gaminių ar paslaugų pateikimą į rinką, jų inovatyvumą, veiklos rezultatus bei perspektyvas.

Juridiniai asmenys, norintys dalyvauti konkurse, paraiškas turi pateikti iki 2011 m. spalio 28 d. el. pašto adresu vmb@ukmin.lt arba faksu 8 706 64 762.

Papildomos informacijos ir paraiškos formą rasite Ūkio ministerijos interneto svetainėje adresuhttp://www.ukmin.lt/lt/apdovanojimai/partneryste/index.php/.

Daugiau informacijos:
Skirmantė Šlivinskienė

Inovacijų ir žinių visuomenės departamento

Verslo ir mokslo bendradarbiavimo skyrius

Tel. 8 706 64 663

El. p. skirmante.slivinskiene@ukmin.lt