Jūsų prekių ženklų / dizaino reklama internete – kviečiame tapti reklaminių klipų žvaigždėmis

Kviečiame nemokamai dalyvauti prekių ženklų bei dizaino reklaminiuose klipuose bei tokiu būdu reklamuoti savo įmone tarptautiniu mastu.

ES Vidaus rinkos derinimo tarnyba (OHIM), atsakinga už bendrijos prekių ženklų ir dizaino duomenų registravimą ir apsaugą 27 ES valstybėse, kartu su Enterprise Europe Network tinklu organizuoja įmonių atranką reklaminių klipų gamybai.

Šiuo metu sukurtus reklaminius klipus galite pamatyti:

http://oami.europa.eu/ows/rw/pages/OHIM/multimedia/SME/SMEsinAction.en.do
http://www.youtube.com/OAMITUBES

Tai puikus būdas reklamuoti inovatyvias įmones, parodant intelektinio turto išsaugojimo ir panaudojimo galimybes.

Kriterijai įmonėms, kurio pageidauja dalyvauti klipų filmavimo atrankoje:

• Įmonė turi būti smulki ar vidutinė (iki 250 darbuotojų), veikianti ES,  registravusi Bendrijos prekės ženklą ar Bendrijos dizainą.
• Mažiausiai trijuose klipuose turės dalyvauti moterys, kurios pristatys savo įmonę, prekės ženklą ar dizainą, taigi, kviečiame aktyviai dalyvauti moterų vadovaujamas įmones.
• Įmonė turės pateikti įdomią informaciją apie produktą, paslaugą, akcentuojant ne techniškas savybes, o verslo idėją, pasiekimus, kad kiekvienas galėtų lengvai suprasti pateikiamą informaciją.
• Asmuo, kuris dalyvaus filmavime, turi turėti oratorinių gebėjimų bei gerai mokėti vieną iš oficialių OHIM kalbų: anglų, ispanų, italų, prancūzų, vokiečių.

Kviečiame Lietuvos įmones pasinaudoti nemokamos reklamos galimybe. Jei susidomėjote lauksime Jūsų skambučio ar laiško: 837 201491, daiva.vysniauskiene@chamber.lt. Reikės parengti trumpą prisistatymą raštu viena iš nurodytų kalbų iki 2010-09-10. Prisistatymus išsiųsime organizatoriams bei pranešime Jums apie atrankos rezultatus.

Informacijai apie OHIM ir klipus: http://oami.europa.eu/ows/rw/pages/index.en.do

Informaciją parengė:
Daiva Vyšniauskienė
Enterprise Europe Network projekto vadovė / koordinatorė
Kauno PPA rūmai
Tel.: 8 37 201491, 8687 36240
daiva.vysniauskiene@chamber.lt