Europos darbo dienos siūlo susirasti norimą darbą arba darbuotoją

il8qhp443

Europos Darbo Dienos yra renginys, kuriame galima dalyvauti tiek nuvykstant į renginio vietą tiek prisijungiant internetu ir jis yra skirtas darbdaviams ir darbuotojams surasti norimą darbuotoją/darbo vietą.

Šiais metais Europos Darbo Dienų renginys vyks Briuselyje, Belgija, o internetu bus galimybė prisijungti Šeštadienį, 2012 Spalio 6 d., nuo 10:00 iki 17:00 val. Renginio tinklalapyje www.europeanjobdays.eu Jūs galite rasti naudingos informacijos apie šį renginį.

Spalio 6 dieną norintys įsidarbinti galės stebėti tiesiogiai transliuojamą renginį, turės galimybę pasikalbėti su darbdaviais akis į akį tiek dalyvaudami renginyje Briuselyje, tiek internetu. Ieškantieji darbo taip pat turės galimybę pasikonsultuoti su įdarbinimo konsultantais.

Tikimasi, kad renginio dalyvių skaičius bus 10.000, o internetu prie renginio prisijungs dar daugiau. Šių metų renginys pagrindinį dėmesį skirs sveikatos priežiūrai, informacinėms ir komunikacijos technologijoms (ICT) ir “žaliesiems” darbo sektoriams. Visi šie sektoriai yra pripažinti kaip sparčiausiai augantys ir turi didžiausią ekspertų trūkumą.

Norėdami dalyvauti šių metų renginyje, darbuotojai turi užpildyti elektroninę registracijos formą.

 

Aivaras Knieža
Projekto vadovas – koordinatorius
Enterprise Europe Network Lietuva
Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai