Enterprise Europe Network teikiamų paslaugų kokybės vertinimo apklausa

Paskelbtos Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklo (EVIT)) klientų pasitenkinimo apklausos tikslas – nustatyti smulkių ir vidutinių įmonių pasitenkinimo lygį, apibendrinus paslaugų, kurias suteikė tinklo partneriai, įvertinimus.

Apklausa apima šias paslaugų kategorijas: renginius (konferencijas, seminarus, mokymus), pagalbą tarptautinės verslo plėtros klausimais, specializuotas konsultavimo paslaugas, bendrines informavimo paslaugas, prenumeruojamas paslaugas (terminuotus pasiūlymus, informavimą apie įstatymų pasikeitimus), redakcinę veiklą (internetinius puslapius, naujienlaiškius, publikacijas). Apklausoje dalyvausiantys asmenys turi įvertinti EVIT paslaugas kiekvienu pasitenkinimo laipsniu – kaip labai geras, geras, vidutiniškas ar blogas.

Atlikus šį tyrimą paaiškės, ar klientų pasitenkinimas 2013 metais Europos verslo ir inovacijų tinklo teikiamomis paslaugomis padidėjo, lyginant su 2012 metais. Taip pat bus siekiama išsiaiškinti, kodėl pastebimas klientų pasitenkinimo padidėjimas/sumažėjimas, ar tinklo teikiamos paslaugos atitinka klientų poreikius ir kokias naujas paslaugas būtų galima įvesti ateinančiais metais.

Apklausą galite rasti paspaudę ant nuorodos APKLAUSA 

Jei turite klausimų, prašome kreiptis.

Iš anksto dėkojame už atsakymus.

 

Aivaras Knieža 

Projekto vadovas – koordinatorius

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai