Dekoratyvinės dangos randa naujus namus

Enterprise Europe Network dėka, Lenkijos įmonė suvienijo pajėgas su Belgijos namų apdailos gaminių išradėju. Pietinėje Lenkijos dalyje esančiame Miechów miestelyje, Mateusz Baczynski vadovauja statybos, renovacijos ir apdailos darbų įmonei „FHU Matim“, kurioje dirba trys darbuotojai. Užsienio verslo partnerių paieška atvedė jį į Krokuvos pramonės ir prekybos rūmus –vieną iš 600 Enterprise Europe Network priklausančių organizacijų, kurios teikia nemokamą pagalbą mažoms ir vidutinėms įmonėms daugiau nei 50 šalių. Enterprise Europe Network padėjo daugiau nei 10 tūkst. įmonių sudaryti sėkmingas verslo bendradarbiavimo sutartis. „Mes ne tik pateikiame verslo kontaktus, bet identifikuojame daugiausia žadančius verslo partnerius“ – teigia Enterprise Europe Network specialistas Roman Cuprys, dirbantis Krokuvos pramonės ir prekybos rūmuose.

Enterprise Europe Network kolega Vincent Van Breusegem, dirbantis organizacijoje „BEP“ Namure, Belgijoje, turėjo tinkamą kandidatą – įmonę „BEAL“, kuri gamina aplinką tausojančius dažus ir dangas. Vincent Van Breusegem pakvietė šią įmonę, kartu su dar 18 įmonių, 2011 m. birželį dalyvauti verslo misijoje į Lenkiją.

Praėjus dviem savaitėms po susitikimo su įmone „BEAL“, „FHU Matim“ sutiko Lenkijoje pardavinėti savo gaminius, pradėdami nuo „Mortex Color“ – plonos, tačiau labai vandeniui atsparios dangos, kuri mineralinės kilmės paviršius dušuose ir plaukimo baseinuose padaro blizgiais ir glotniais.

„Enterprise Europe Network dėka, galiu pasiūlyti paslaugą, kurios mūsų regione niekas neturi“ – teigia M. Baczynski.

„Mes nuolat ieškome motyvuotų verslo partnerių, kurie gali organizuoti mūsų gaminių platinimą ir mokymus apie mūsų produkciją. Enterprise Europe Network atveria duris į naujas rinkas“ – teigia Thiry, kartu su kolege dizainere Véronique Walhen įkūręs „BEAL“ įmonę.

Šaltinis: http://een.ec.europa.eu/success-stories/decorative-coating-finds-new-home

 

Informaciją parengė:
Marijus Muralis
Enterprise Europe Network
(Europos verslo ir inovacijų tinklo) projekto vadybininkas