Baltijos šalių parodų lyderė – RESTA 2010

Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklas), veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose,2010 m. balandžio 14-17 d. dalyvavo Lietuvos parodų centre LITEXPO vykusioje tarptautinėje statybos ir remonto parodoje RESTA-2010.

„…RESTA ir šiais metais tebelieka absoliučia Baltijos šalių parodų lydere, pritraukiančia daugiausia dalyvių ir užimančia didžiausius ekspozicijos plotus“ – teigiama LITEXPO tinklalapyje. Parodoje dalyvavo 415 kompanijų iš 11 pasaulio šalių.

Informaciniame stende tinklo darbuotojai Lietuvos verslininkams pristatė teikiamų paslaugų verslui, ypač mažoms ir vidutinėms įmonėms, spektrą. Parodos metu buvo platinami Europos verslo ir inovacijų tinklo lankstinukai, naujausios verslo galimybių ES šalyse apžvalgos, informaciniai leidiniai apie intelektinę nuosavybę, CE ženklinimą, teisinę metrologiją bei ES institucijų leidiniai. Lietuvos verslininkai turėjo galimybę užsiprenumeruoti elektroniniu būdu siunčiamas „Europos verslo ir inovacijų tinklo žinias“. Įmonių atstovai buvo konsultuojami ir pristatoma galimybė talpinti užsienio verslo partnerių paieškos pasiūlymus ES verslo pasiūlymų duomenų bazėje, kurioje informaciją talpina 45 valstybių verslininkai.

Tinklo teikiamomis paslaugomis domėjosi apie 50 įmonių atstovų. Populiariausios paslaugos buvo nemokama užsienio verslo partnerių paieška, projektų finansavimo galimybės, taip pat sulaukėme ir asmenų, norinčių pradėti verslą, susidomėjimo EVIT teikiamomis galimybėmis. Keletas parodos dalyvių iš užsienio domėjosi tiesioginėmis investicijomis ir plėtros galimybėmis Lietuvoje bei Europos Sąjungos ir Lietuvos valstybės parama verslui.