Ar Jūsų įmonė pasirengusi taikyti informacines ir ryšių technologijas gamyboje?

I4MS – tai viešos ir privačios partnerystės (VPP) „Ateities gamyklos“ (angl. Factories of the Future (FoF)) dalis, kuri buvo pristatyta 2008 m. Europos ekonomikos gaivinimo plano kontekste, kaip atsakas į pasaulinę ekonomikos krizę. VPP „Ateities gamyklos“ tikslas – padėti ES gamybos įmonėms, ypač mažoms ir vidutinėms (MVĮ), prisitaikyti prie pasaulinės konkurencijos, tobulinant technologinę gamybos bazę įvairiuose sektoriuose. VPP „Ateities gamyklos“ yra remiama pagal 7-osios bendrosios mokslinių tyrimų, technologinės plėtros ir demonstracinės veiklos programos (7BP) „Bendradabiavimas“ specifinės programos temines sritis Informacinės ir ryšių technologijos (IRT) bei Nanomokslai, nanotechnologijos, medžiagos ir naujos gamybos technologijos (NMP).

Kokia nauda Jūsų įmonei?

  • Tiesioginė finansinė parama, kuri padės tobulinti įmonės gaminius ar gamybos procesus;
  • Galimybė įgyti naujas technologijas ir žinias anksčiau nei konkurentai;
  • Galimybė rasti naujus verslo partnerius ir rinkas, didinant įmonės žinomumą tarptautiniame lygyje.

Jei manote, kad esate pasiruošę, kviečiame apsilankyti I4MS tinklalapyje (http://i4ms.eu) ir sužinoti, kurie projektai tinka Jūsų įmonei. 2014 – 2015 m. bus pradėta daugiau kaip 150 inovatyvių eksperimentų. Ši iniciatyva tikisi pritraukti daugiau kaip 200 MVĮ, skirdama 77 mln. eurų biudžetą inovatyvioms IRT idėjoms ir ankstyviesiems šių inovacijų diegėjams.

Sekite I4MS naujienas „Twitter“ paskyroje @I4MS_EU arba apsilankykite I4MS tinklalapyje ir peržiūrėkite paskelbtus kvietimus (http://i4ms.eu/open_calls/open_calls.php).

Plačiau anglų kalba: http://i4ms.eu/i4ms/i4ms.php

 

Informaciją parengė:
Marijus Muralis
Enterprise Europe Network
(Europos verslo ir inovacijų tinklo) projekto vadybininkas