2014-04-04 Partnerystės renginys parodos „Baltijos mada ir tekstilė“ metu, Rygoje, Latvijoje

Partnerystės renginys (B2B) Rygoje „Baltijos mada ir tekstilė 2014“ siūlo verslo kontaktus mados ir tekstilės profesionalams, ieškantiems potencialių partnerių Latvijoje ir kitose šalyse, siekiant užtikrinti verslo plėtrą ir augimą.

Kodėl verta dalyvauti B2B renginyje?

Plati B2B partnerystės renginio programa leidžia dalyviams atrasti naujas produktų pardavimo rinkas, modernizuoti savo verslą, sužinoti apie naujas ir inovatyvias technologijas, susipažinti su kitų šalių patirtimi

Kas turėtų dalyvauti partnerystės renginyje? 

• Mažos ir vidutinės įmonės, ieškančios ar siūlančios naujus produktus ar technologijas

• Inovatyvios tekstilės tyrėjai bei kūrėjai

Dalyvavimas nemokamas.

Dalyvavimas „Baltijos mada ir tekstilė 2014“ partnerystės renginyje – nemokamas.

Kada ir kur?

Partnerystės renginys vyks tarptautinės „Baltijos mada ir tekstilė“ parodos metu Rygoje, Latvijoje tarptautinėje parodų kompanijoje BT 1 (Ķīpsalas 8, Riga) 2014 m. balandžio 4 d.

Kaip registruotis?

Prašome registruotis puslapyje http://www.b2match.eu/baltic-fashion-textile2014 spaudžiant registravimosi nuorodą viršutiniame dešiniajame kampe.

Apie parodą  „Baltijos Mada ir Tekstilė 2014“ 

Mados ir tekstilės pramonės profesionalams „Baltijos mada ir tekstilė 2014“ yra viena puikiausių susitikimo vietų. Dalyviai pasirašo sutartis su gamintojais, užmezga ryšius su subrangovais, gauna naudingos informacijos verslo valdymo ir plėtros klausimais bei sužino visą naujausią informaciją apie mados tendencijas.

„Baltijos mada ir tekstilė“ paroda yra puiki vieta mados entuziastams ir besidomintiems mados ir tekstilės pramone.

Dalyvavimas parodoje suteikia galimybes susipažinti su naujausiais moksliniais tyrimais tekstilės ir mados pramonėje, susipažįstant su technologine plėtra ir naujomis gamybos linijomis.

 

Daugiau informacijos:
Asta Šukienė
Lietuvos inovacijų centras
Mob.: +370 618 46224
El. p.: a.sukiene@lic.lt